Popek u Kuby Wojewódzkiego. Kiedy program?

Kuba Wojewódzki zdradził, że już wkrótce na kanapie jego programu zasiądzie Paweł Rak, czyli słynny Popek. Prezenterowi udało się zaprosić niepokornego rapera i zawodnika KSW do swojego show „Kuba Wojewódzki". Kiedy będziemy mogli oglądać odcinek z Popkiem?

Pierwsze plotki o występie Popka w programie Kuby Wojewódzkiego pojawiły się już w maju. Kiedy fani dowiedzieli się o gościu Wojewódzkiego, rozpętała się prawdziwa burza: wiele osób chciało dowiedzieć się więcej o niepokornym raperze. Wojewódzki stanowczo zaprzeczył. Powodem były warunki postawione przez managera „artysty":

– Wszystkich którzy prosili o zaproszenie Popka informuje, ze manager artysty postawił warunki, których nie jest w stanie spełnić żaden program telewizyjny w tym kraju. Szczegóły u wyżej wspomnianego. Dobranoc – napisał Kuba Wojewódzki, kończąc plotki na ten temat.

Manager zgodził się prawdopodobnie na pewne ustępstwa, bo Wojewódzki napisał fanom, że już niedługo na jego kanapie zasiądzie właśnie Popek.
– W najbliższy piątek nagrywam program z Agnieszką Chylińską. A już wkrótce moim gościem będzie Popek! – zdradził na Facebooku.

Kiedy będziemy mogli zatem zobaczyć Popka u Kuby Wojewódzkiego? To zapewne kwestia dwóch tygodni. Odcinek z Popkiem u Kuby Wojewódzkiego będzie można zobaczyć także online już po premierze w telewizji na serwisie player.pl

Radio ZET/SI