Popek u Kuby Wojewódzkiego już we wtorek

Popek wystąpi w programie Kuby Wojewódzkiego 22 listopada o godzinie 22.30 w TVN. Czy król Albanii opowie o swojej przeszłości? Czym zaskoczy nas zawodnik KSW? Na tę rozmowę czeka cała Polska.

Popek u Kuby Wojewódzkiego 22 listopada w TVN

Pierwsze informacje na temat występu kontrowersyjnego rapera w programie Kuby Wojewódzkiego pojawiły się już w maju. Wojewódzki stanowczo zaprzeczył jednak, że jego gościem będzie Popek. Powodem były warunki postawione przez managera „artysty":

– Wszystkich którzy prosili o zaproszenie Popka informuje, ze manager artysty postawił warunki, których nie jest w stanie spełnić żaden program telewizyjny w tym kraju. Szczegóły u wyżej wspomnianego. Dobranoc – napisał Kuba Wojewódzki, kończąc plotki na ten temat.

Niedawno, w wywiadzie dla braci Collins, raper opowiedział o negocjacjach z Wojewódzkim.

– Chciałem 50 tysięcy złotych. On chciał dać 35 tysięcy, z tego, co pamiętam i co słyszałem od mojego byłego menedżera. Nie dogadaliśmy się. Moim zdaniem nasza cena była zbyt wygórowana. Menedżer nie chciał zejść z tych 50 tysięcy. Dla mnie to było wtedy obojętne, czy wezmę w tym udział. Za dużym celebrytą byłem –  zdradził lider Gangu Albanii.

Manager zgodził się prawdopodobnie na pewne ustępstwa, bo już kilku tygodni wiemy, że król Gangu Albanii pojawi się u Kuby Wojewódzkiego. Będzie to we wtorek 22 listopada o godzinie 22:30. Na kanapach u Kuby zobaczymy wtedy także aktora i piosenkarza Pawła Domagałę, znanego między innymi z serialu „O mnie się nie martw", oraz rapera Sobotę i producenta Matheo.

Radio ZET/SI