Popek ujawnił, ile chciał za występ u Wojewódzkiego

Do internetu trafił właśnie wywiad, który z Popkiem przeprowadził Rafał Collins – Polak mieszkający na co dzień w Londynie. Lider Gangu Albanii w szczerej rozmowie zdradził m.in. szczegóły negocjacji w sprawie występu w show Kuby Wojewódzkiego.

Przypomnijmy, że w maju tego roku prezenter poinformował, że Popek nie pojawi się u niego w programie, gdyż...stacji na to nie stać.

– Wszystkich, którzy prosili o zaproszenie Popka, informuję, że manager artysty postawił warunki, których nie jest w stanie spełnić żaden program telewizyjny w tym kraju – napisał Wojewódzki na swoim Facebooku. Nie zdradził jednak stawki, której zażądał raper.

Teraz, w wywiadzie dla braci Collins, raper opowiedział o negocjacjach z Wojewódzkim.

- Chciałem 50 tysięcy złotych. On chciał dać 35 tysięcy, z tego, co pamiętam i co słyszałem od mojego byłego menedżera. Nie dogadaliśmy się. Moim zdaniem nasza cena była zbyt wygórowana. Menedżer nie chciał zejść z tych 50 tysięcy. Dla mnie to było wtedy obojętne, czy wezmę w tym udział. Za dużym celebrytą byłem –  zdradził lider Gangu Albanii.

Teraz wiadomo już, że Popek jednak pojawi się u Wojewódzkiego. Nie wiadomo jednak, czy stacja TVN musiała za to zapłacić.

Radio ZET/SI