Popek za życia: premiera filmu o Popku już niedługo

Film o Popku już niedługo wejdzie na ekrany kin. Na kiedy zaplanowana jest premiera filmu „Popek Za Życia"? Na fanpage'u filmu można przeczytać, że obraz „na swój sposób zamyka pewien etap w życiu jednego z najbardziej znanych dziś polskich artystów, a zarazem w historii polskiej muzyki". Czyżby kontrowersyjny raper i świeżo upieczony zawodnik KSW miał zamiar czymś nas jeszcze zaskoczyć?  

Kiedy fani Popka będą mogli oglądać film poświęcony jednemu z najbardziej zagadkowych postaci show-biznesu? Premiera filmu o raperze zaplanowana jest jeszcze na ten rok. Opowieść o historii Króla Albanii pojawi się na początku listopada 2016, a więc miesiąc przed głośną walką w KSW: Pudzian-Popek.

„Popek za życia" ma przedstawiać życiorys rapera od dzieciństwa do dzisiaj. Widzowie poznają wiele sekretów rapera. Być może wyjaśniony zostanie powód jego nieobecności w kraju, który dotąd był znany tylko najbliższym Popka.

Co ciekawe, dokładna data premiery nie jest jeszcze znana. Na razie wiadomo tylko, że film poświęcony Popkowi zawiera na tyle mocne sceny, że twórcom nie udało się znaleźć dystrybutora, który zgodziłby się wprowadzić go do kin. Dlatego też mówi się, że „Popek za życia" będzie dostępny tylko na płytach DVD i na specjalnych pokazach zorganizowanych dla fanów.

Ile pamiętasz z lektur szkolnych?

Rozwiąż QUIZ

Radio ZET/SI