Ta historia miała się skończyć inaczej. Ból i radość ujęte na jednej fotografii

To miał być najszczęśliwszy dzień w życiu Amandy i Glynna Sheppardów. Na świat miała przyjść ich córka Willa. Nie wiedzieli, że jedno z nich nie zobaczy dziecka. Podczas porodu doszło do poważnych komplikacji, przez które kobieta zmarła.

Mężczyzna zaledwie godzinę po porodzie opublikował wyjątkową fotografię na Facebooku. Czuły gest młodego ojca i wdowca poruszył internautów i rodzinę. Na jednej fotografii widać wszystkie przeciwstawne uczucia - smutek, radość, miłość, tęsknotę i rozgoryczenie. 

Przyjaciele i znajomi bez chwili zwłoki ruszyli z pomocą młodemu wdowcowi. Opublikowali apel na portalu, gdzie prowadzone są zbiórki pieniędzy. Właśnie w takim momencie swojego życia, Glynn i mała Willa będą potrzebowali największej pomocy. W zaledwie 6 dni udało się zebrać ponad 26 tysięcy dolarów.  

"

Willa i ja oraz reszta naszej rodziny chcieliśmy wyrazić szczere wyrazy szacunku dla wszystkich dobrych i opiekuńczych ludzi na świecie. Ja wiem, że Amanda byłaby dumna i szczęśliwa - napisał Glynn Sheppard. "

Niezwykłe pamiątki

Podobną, bardzo trudną historią może podzielić się Nicole Bennet. Była w 8. miesiącu ciąży, kiedy straciła męża. Jego śmierć była niespodziewana. Kobieta chciała w wyjątkowy sposób uczcić pamięć ojca i stworzyła niesamowite fotografie

W podobny sposób postanowiła pożegnać swojego partnera Sierra Sharry. Kobieta była również w zaawansowanej ciąży, kiedy na skutek urazu głowy, zmarł jej życiowy partner – Lane Smith. Mały Taos urodził się 2 tygodnie po tragicznym wypadku. Matka dziecka bardzo chciała, żeby jej syn miał chociaż jedną pamiątkę po zmarłym ojcu. Fotograf Kayli Henley spełniła marzenie młodej mamy i zorganizowała profesjonalną sesję zdjęciową.

Obie sesje powodują, że do oczu zaczynają napływać łzy. 

Radio ZET/MB

Więcej: