Pradziadek internautki i Johnny Depp. Nie uwierzycie, że to dwie inne osoby! [ZDJĘCIE]

Użytkowniczka portalu Imgur opublikowała zdjęcie swojego pradziadka. Dziewczyna postanowiła udowodnić internautom, że jej przodek wygląda niemal identycznie jak Johny Depp. Czyżby mieli wspólne korzenie? Podobieństwo jest uderzające.

Ten sam owal twarzy, ciemne oczy, zgrany nos i wąsik… użytkownicy sieci nie mają wątpliwości – pradziadek dziewczyny, która opublikowała w portalu Imgur to zdjęcie, musi być spokrewniony ze słynnym aktorem. No, chyba  że Johnny Depp potrafi podróżować w czasie…

Fotografię wyświetliło ponad 2 miliony osób. Internauci od razu zauważyli podobieństwo do księgowego Gene’a Watsona, którego Depp zagrał w filmie „Na żywo”.

Film kręcono w 1995 roku. Pradziadek internautki żył kilkadziesiąt lat wcześniej. Jak zatem wytłumaczyć to uderzające podobieństwo? To pytanie pozostawiamy bez odpowiedzi.

Podróż w czasie

Ogromną popularność i zdziwienie internautów wywołały także zdjęcia Kondrada Anneruda ze Szwecji. 22-latek, który na co dzień pracuje w barze, jest uderzająco podobny do młodego DiCaprio. Szwed wygląda niemal identycznie jak czarujący Jack z „Titanica”.

Rysy twarzy, fryzura i sylwetka – te cechy wyglądu powodują, że obok Szweda, podobnie jak obok Leo, trudno przejść obojętnie. Nie musimy dodawać, ze bycie sobowtórem gwiazdy Hollywood wzbudza zainteresowanie… setek kobiet.

Nie są spokrewnione, a wyglądają jak dwie krople wody

Dzięki potędze internetu niezwykłego odkrycia dokonały także Shannon z Irlandii i Sara ze Szwecji. Obie założyły konto na „Twin Strangers”. Jedno opublikowane zdjęcie wystarczyło, by internet znalazł ich „sieciowe rodzeństwo”. Zarówno jedna, jak i druga dziewczyna przeżyła szok na swój widok. One naprawdę wyglądają jak bliźniaczki!

Podobieństwo jest tak uderzające, że nawet ojciec Irlandki ma problem z rozpoznaniem córki.

Wierzycie, że każdy człowiek ma swojego sobowtóra?

Radio ZET/SJ

Więcej: