Program Kuby Wojewódzkiego: Kasia Kowalska i Maciej Gortat gośćmi

Kuba Wojewódzki i jego show wracają po krótkiej przerwie. W pierwszym odcinku programu gośćmi będą Kasia Kowalska oraz Marcin Gortat.

Program Kuby Wojewódzkiego wraca na antenę po krótkiej przerwie. Zapowiedzi pierwszego odcinka niedawno pojawiły się w sieci i wywołały zainteresowanie porównywalne do zdjęć Kuby z policjantami z Grudziądza. Na potrzeby nowego sezonu Wojewódzki stworzył discopolowy kawałek, który spotkał się z szeroką reakcją w mediach i wśród fanów dziennikarza.

Wojewódzki śpiewa disco polo

W krótkim filmiku „Król TVN-u” pojawia się w stroju Borata (w tle z budynkiem parlamentu i słoneczkiem z twarzą Jarosława Kaczyńskiego), czyta gazetę siedząc na klozecie, albo podśpiewując prowadzi auto. O czym to świadczy? Prawdopodobnie o tym, że nowy sezon show Kuby wojewódzkiego to jeszcze więcej śmiechu i żartów, kąśliwych uwag i uszczypliwych komentarzy. Przekonamy się o tym podczas pierwszego odcinka programu.

Kasia Kowalska i Marcin Gortat gośćmi Kuby

W premierowym odcinku programu Wojewódzkiego tradycyjnie pojawią się ciekawi goście. Będą to piosenkarka Kasia Kowalska oraz koszykarz Marcin Gortat. Z wokalistką, która powróciła z nowym materiałem po siedmiu latach nieobecności, Kuba rozmawiać będzie m.in. o tym, czym jest ayahuasca. Z Gortatem z kolei o... kosmitach. Jesteście ciekawi, co jeszcze będzie się działo?

Premiera nowego sezonu show Kuby Wojewódzkiego – kiedy i o której emisja?

Pierwszy odcinek programu po wakacyjnej przerwie zobaczymy już we wtorek 6 września. Show emitowane będzie co tydzień o godzinie 22.30 w TVN.

Więcej: