Co obejrzeć w weekend? Sprawdź nasz program TV

Weekend przed telewizorem zapowiada się bardzo emocjonująco! Sprawdź, jakie filmowe hity będziesz mógł zobaczyć w weekend!

PIĄTEK 15.04

O godz. 20:00 w telewizji TVN kultowy i zarazem genialny film animowany pt. „Shrek Trzeci”. Paskudny ogr wiedzie spokojne i szczęśliwe życie u boku Fiony. Tymczasem król Zasiedmiogórogrodu, Harold, przeczuwając zbliżającą się śmierć, zamierza przekazać mu królewskie obowiązki.

W telewizji Polsat o godz. 22:05 kultowa „Saga Zmierzch – Zaćmienie”. Bella i Edward znowu są razem. On myśli o ślubie, ona zamierza poczekać z ceremonią do chwili, gdy zostanie wampirem. Przedtem musi zdać maturę i dostać się na studia. Tymczasem do Forks docierają złe wieści z Seattle. Na terenie miasta formuje się armia wampirów…

W TVN-ie o godz. 21:55 nieśmiertelny i idealny dla miłośników gatunku katastroficznego film pt. „Armageddon”. Szef NASA Dan Truman i jego zespół odkrywają, że w stronę Ziemi zmierza olbrzymia asteroida, powierzchnią równa Teksasowi. Jej zderzenie z planetą spowoduje zagładę. Truman pospiesznie opracowuje plan ocalenia. 

SOBOTA 16.04

W TVN 7 o godz. 21:05 kolejna kultowa propozycja. Film pt. „Czarownice z Eastwick”. Trzy samotne kobiety z prowincjonalnego miasteczka w Nowej Anglii, Alexandra, Jane i Sukie, czekają na mężczyznę swojego życia. Kiedy w okolicy niespodziewanie pojawia się Daryl van Horne, bogaty i ekscentryczny nieznajomy.

W TVP 1 o godz. 21:20 będziemy mogli zobaczyć film wojenny pt. „Chłopiec w pasiastej piżamie”. Rodzice ośmioletniego Brunona i 12-letniej Gretel robią wszystko, by zapewnić pociechom szczęśliwe i beztroskie dzieciństwo. Chroniąc je przed okrucieństwami wojny, nie pozwalają oddalać się od domu. Znudzony ograniczeniami Bruno postanawia złamać zakaz i wyruszyć na zwiedzanie okolicy. Chłopiec trafia do otoczonego kolczastym drutem obozu zagłady, gdzie jego ojciec, niemiecki oficer, nadzoruje pracę zamkniętych w nim ludzi.

Dobrą pozycje na sobotni wieczór umożliwia nam TVN. To właśnie na tej stacji będziemy mogli zobaczyć dosyć świeżą produkcję pt. „Sherlock Holmes: Gra cieni”. Kontynuacja przygód genialnego i bardzo błyskotliwego detektywa. Sherlock Holmes wraz ze swoim wiernym przyjacielem, doktorem Watsonem, stają przed bardzo trudnym zadaniem. Muszą powstrzymać piekielnie inteligentnego i przebiegłego profesora Jamesa Moriarty'ego, który nie cofnie się przed niczym, aby pogrążyć świat w chaosie i anarchii…

NIEDZIELA 16.04

Z soboty na niedzielę w TVP 1 o godz. 00:05 będziemy mogli zobaczyć doskonała komedię parodiującą produkcję z gatunku Horror pt. „Straszny film”. Grupa młodych ludzi jest prześladowana przez mordercę znającego ich wspólną tajemnicę: przyjaciele podczas Halloween spowodowali wypadek samochodowy, a ciało potrąconego mężczyzny wrzucili do morza.

TVN 7 oferuje nam idealną propozycję na zakończenie weekendu. O godz. 20:00 będziemy mogli zasiąść głęboko w fotelu i pośmiać się z nieśmiałego i zagubionego taksówkarza Jurka Kilera. Niezwykłe podobieństwo do płatnego zabójcy o pseudonimie Kiler sprawia, że Jurek zostaje aresztowany. Międzynarodowa sława kryminalisty zyskuje mu podziw i szacunek ludzi, z którymi przychodzi mu dzielić celę, policjantów i więziennej służby. Spotyka się też z zainteresowaniem płci przeciwnej. Gdy zostaje odbity przez gangsterów, którzy żądają od niego wykonania brudnej roboty, postanawia działać.

TVP 2 oferuje nam konkurencję dla polskiej komedii, bo o 20:05 będziemy mogli zobaczyć prawdziwy hit!  „Śmierć nadejdzie jutro”. Po karkołomnym pościgu na polu minowym w strefie zdemilitaryzowanej James Bond wpada w ręce wroga i trafia do północnokoreańskiego więzienia. Po kilkunastu miesiącach zostaje zwolniony w ramach wymiany więźniów. Szef Krajowej Agencji Bezpieczeństwa Falco jest jednak przekonany, że Bond pod wpływem tortur zdradził towarzyszy.

W TVN-ie o godz. 21:30 ponownie polska kultowa komedia. Tym razem mowa o „Chłopaki nie płaczą”. Kuba Brenner, młody skrzypek, przypadkowo wplątuje się w gangsterskie porachunki. Zgadza się pomóc Oskarowi, nieśmiałemu i zakompleksionemu przyjacielowi, w skorzystaniu z usług agencji towarzyskiej. Po upojnym wieczorze spędzonym z dwiema dziewczynami w mieszkaniu wujka Oskara okazuje się, że chłopcy są niewypłacalni.

     

Więcej: