Program TV. Sprawdź, co obejrzeć w weekend

Przed nami weekend pełen wrażeń. Wszyscy, którzy chcą go spędzić przed telewizorem mogą się spodziewać wielu hitów z "Harrym Potterem" na czele. Oto najlepsze propozycje.

Piątek 03.06.

Harry Potter i Kamień Filozoficzny, 20:00 TVN

Przygoda Harry'ego Pottera rozpoczyna się w dniu jego jedenastych urodzin. Chłopiec dowiaduje się, że jest synem dwojga potężnych czarodziejów i że sam posiada nadzwyczajne zdolności magiczne.

Giganci ze stali, 20:10 Polsat

Charlie był bokserem. Jego kariera legła w gruzach, kiedy na ringu zaczęły dominować roboty. Pewnego dnia 11-letni Max namawia go do tego, aby zajął się trenowaniem robota, który zdobyłby pas mistrzowski.

Opole 2016, 20:30 TVP 1/TVP Polonia

Z okazji 120-lecia kinematografii artyści przypomną hity z polskich filmów. Wśród nich pojawią się m.in.: "Miłość ci wszystko wybaczy", "Na pierwszy znak" czy "Ach, te baby".

Sobota 04.06

X Płocka Noc Kabaretowa, 20:00 Polsat

Solidna dawka śmiechu gwarantowana. Kultowy kabareton co roku przyprawia wszystkich widzów o konkretną porcję śmiechu.

Poznaj moje tatę, 20:00 TVN

Greg musi poprosić o rękę Pam jej ojca. Niestety, ojciec dziewczyny uważa, że jego córka zasługuje na kogoś lepszego. Poddaje Grega serii testów, by zniechęcić go do siebie i swojej rodziny.

Gruby i chudszy II: Rodzina Klumpów, 20:05, TVP 2

Klump chce się ożenić. Jednak miłą i spokojną atmosferę przerywa niespodziewany powrót alter ego profesora - Buddy'ego Love'a. Wykładowca postanawia rozprawić się ze złą stroną swojej osobowości.

Niedziela 05.06

Jak wytresować smoka, 20:00 TVN

To historia wielkiej przyjaźni między młodym Wikingiem a legendarną, okrutną bestią, która w rzeczywistości okazuje się niegroźnym i bardzo płochliwym stworzeniem.

Walkiria, 20:00 TV 4

Pułkownik Claus von Stauffenberg obmyśla plan zabicia Hitlera i odsunięcia nazistów od władzy. Udaje się do Wilczego Szańca, aby osobiście przeprowadzić zamach na führera…

Chłopaki nie płaczą, 20:00 TVN 7

Młody i obiecujący skrzypek Kuba Brenner przez kompletny przypadek wplątuje się w porachunki gangsterskie. Wszystko dlatego, że zgodził się pomóc nieśmiałemu przyjacielowi.

Źródło: telemagazyn.pl 

Radio ZET/TP

Więcej: