Co oglądać w weekend w TV? Poznaj nasze typy

W ten weekend zadowoleni będą zarówno fani filmów przygodowych, jak i filmów dla dzieci. Przed nami podróż do fantastycznych światów. Staniemy się także świadkiem porwania i pięknej miłości. Sprawdźcie, co oglądać w weekend 27 i 28 sierpnia 2016 roku.

W sobotę przeniesiemy się do świata Robin Hooda. O 20.25 na Jedynce zobaczymy film „Robin Hood" Ridleya Scotta. To prawdziwa gratka dla fanów pięknej Cate Blanchett i przystojnego Russela Crowe'a.

Miłośnicy francuskiego kina na pewno skuszą się na „Porachunki" – w sobotę o 21.00 na TVN. Luce Besson i  Robert de Niro jak zwykle dają z siebie wszystko. Mocne kino sensacyjne dla osób o mocnych nerwach.

To nie koniec francuskich propozycji. W niedzielę widzowie Jedynki będą mogli obejrzeć „Szczęście nigdy nie przychodzi samo". Miłośnicy komedii romantycznych na pewno będą zachwyceni. Historia splatających się losów beztroskiego uwodziciela i matki trojga dzieci, których dzieli niemal wszystko, a łączy miłość, spodoba się tym wszystkim, którzy lubią uronić łezkę.

Radio ZET/SI