„Projekt Lady" – będzie 2. sezon hitowego programu

Choć niektórzy wątpili w powodzenie pomysłu TVN-u, żeby „Projekt Lady" umieścić w letniej ramówce, telewizja wierzyła, że program zdobędzie popularność. Dziś wiemy, że słusznie. Kontrowersyjne show Małgorzaty Rozenek okazało się hitem – i to tak dużym, że stacja zdecydowała się wyprodukować kolejny – 2 już sezon programu. Kiedy będzie można go zobaczyć?

Jak podają Wirtualne Media, hitowy program Małgorzaty Rozenek oglądało średnio 1,93 mln widzów. TVN w czasie emisji był więc liderem rynku telewizyjnego. Nic więc dziwnego, że stacja po raz kolejdny zdecydowała się zaprosić do współpracy świeżo upieczoną żonę Radosława Majdana i dwie pomagające jej mentorki: trener protokołu dyplomatycznego, doktor Irenę Kamińską-Radomską, oraz trener rozwoju osobistego – Tatianę Mindewicz-Puacz. To już pewne, że widzowie będą mogli oglądać „Projekt Lady" – 2 sezon.

Scenariusz „Projekt Lady" opiera się na dość brutalnym pokazaniu zdarzenia się dwóch zupełnie różnych światów. Bohaterki programu to dziewczyny z różnych środowisk, którym nieobce były awantury, zakrapiane imprezy, bójki, a nawet kradzieże. Dziewczyny muszą teraz zmienić się pod okiem kamer i doświadczonych mentorek oraz ekspertów od etykiety. Podczas tej niezwykle trudnej drogi dziewczyny wspierać ma Małgorzata Rozenek. 

Na razie wiadomo jedynie, że 2 sezon „Projekt Lady" powstanie. Stacja nie podała jeszcze, czy będzie można oglądać go już wiosną 2017 roku, czy może pojawi się dopiero w letniej ramówce – tak jak pierwszy sezon. Program będzie można oglądać oczywiście na TVN-ie oraz online na stronie player.pl

Radio ZET/SI