Przebojowe lato Radia ZET i Polsatu już w niedzielę

Już w najbliższą niedzielę (24 lipca) na jednej scenie zagrają: Blue Cafe, Rafał Brzozowski, Kombii, Feel, Sidney Polak, Natalia Szroeder i Varius Manx. Przebojowe lato Radia ZET i Polsatu w tym roku odbędzie się w Uniejowie. To będzie najgorętsze wydarzenie sezonu!

Już w najbliższą niedzielę na jednej scenie spotkają się największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej. Przebojowe lato Radia ZET i Polsatu poprowadzą: wokalistka Natalia Szroeder, gospodarz programu „Uważam Zet" Damian Michałowski i prezenter Polsatu Maciej Dowbor. Wstęp na koncert będzie darmowy!

Słuchacze Radia ZET i widzowie Polsatu będą mogli bawić się przy hitach takich jak: „Orła cień”, „Tak blisko”, „Słodkiego miłego życia”, „A gdy jest już ciemno”, „Lambada”, „Lustra” czy „Otwieram wino". Na scenie wystąpią  Varius Manx, Kombii, Feel, Sydney Polak, Blue Cafe, Big Day, Sami, KOMBII, Rafał Brzozowski,  Formacja Nieżywych Schabuff oraz Natalia Szroeder.

W niedzielę już od 19 będziecie mogli śledzić relację na żywo na stronie Radia ZET, o 20.00 koncert zacznie transmitować Polsat. Przebojowe Lato Radia ZET i Polsatu zakończy się o 22 pokazem sztucznych ogni. Nie może Was tam zabraknąć!

Wszystkie szczegóły znajdziecie na fanpage'u koncertu!

Radio ZET/SI