Przystojni panowie zachęcają do adopcji psów i kotów [KALENDARZ]

Co łączy nieziemsko przystojnych mężczyzn oraz bezdomne psy i koty ze schroniska w Korabiewicach? Wszyscy wystąpili w niezwykłym kalendarzu Psiarelli 2017. Każda karta kalendarza coraz bardziej przekonuje nas do tego, że wystarczy sekunda, by zakochać się w potrzebującym czworonogu. Nie wierzycie? To zobaczcie sami.

Sportowcy, trenerzy i nauczyciele sztuk walki wzięli udział w sesji zdjęciowej z potrzebującymi psami i kotami. A to wszystko na rzecz zwierząt w schronisku w Korabiewicach. 

Zobaczcie na stronie radiozet.pl przystojniaków z uroczymi psami i kotami, którym udało się już znaleźć dom. Potrzebujących jest jednak wciąż naprawdę sporo. 

– Z dużą przyjemnością prezentujemy Wam tegoroczny kalendarz Fundacji Viva Psiarelli 2017. Na zdjęciach znajdziecie niezwykłe pary: psy i koty z domów tymczasowych Fundacji Viva, szukające domu stałego w ujęciach ze sportowcami – ambasadorami adopcji bezdomnych zwierząt. Wierzycie w przeznaczenie? Ten moment, kiedy widzicie wpatrzone w siebie spojrzenie i wiecie, że to jest to – prawdziwa miłość? Ci niezwykli Panowie w to wierzą i chcą Was przekonać, że wystarczy jedna chwila, by pokochać potrzebującego zwierzaka m.in. ze schroniska, by potem cieszyć się tą niesamowitą więzią, która rodzi się pomiędzy człowiekiem a zwierzęciem - czytamy na stronie projektu.

Radio ZET/SI