Rafał Mroczek: zdjęcie narzeczonej potwierdza – zostanie ojcem!

Zdjęcie narzeczonej Rafała Mroczka stało się sensacją dla fanów "M jak Miłość". Mroczek zostanie ojcem a fotka, która została przez niego opublikowana w sieci, jest na to dowodem. Jak wygląda ciężarna Joanna Skrzyszewska?

Rafał Mroczek i Joanna Skrzyszewska spodziewają się dziecka. Zdjęcie narzeczonej aktora serialu "M jak Miłość" ostatecznie potwierdza to, o czym mówiło się od pewnego czasu - Rafał Mroczek zostanie ojcem. Jego partnerka ma już dosyć duży brzuszek, więc prawdopodobnie już niebawem aktor sprawdzi się w nowej życiowej roli. Fotka pojawiła się na Instagramie Rafała wraz z krótkim, choć bardzo wymownym komentarzem:

"

Koniec laby. Podobno teraz się zacznie! Chwile niełatwe, za to najpiękniejsze. "

Na fotce widać szczęśliwą parę oraz ich psiaki. Na pierwszym planie oczywiście ciążowy brzuch Joanny Skrzyszewskiej, której - trzeba przyznać - ciąża zdecydowanie służy.

Oto zdjęcie ciężarnej narzeczonej Rafała Mroczka. Jak Wam się podoba? Joanna naprawdę promienieje!

Rafał Mroczek zostanie ojcem

Rafał Mroczek zostanie ojcem

O tym, że Rafał Mroczek będzie tatą mówiło się już od pewnego czasu. Fani podejrzewali, że Joanna Skrzyszewska jest w ciąży, jednak zakochani nie zdradzili żadnych informacji, które mogłyby te pogłoski potwierdzać. Teraz wreszcie po długim trzymaniu fanów w niepewności postanowili ujawnić prawdę. Wielbiciele gwiazdy "M jak Miłość" na pewno zastanawiają się, kiedy jego dziecko przyjdzie na świat. Niestety para nie ujawnia, kiedy przewidywany jest poród Joanny, ani jakiej płci będzie ich dziecko. Rafał Mroczek i jego narzeczona prawdopodobnie to wiedzą i może wkrótce poznamy nieco więcej szczegółów.

Parze życzymy wszystkiego dobrego!

Więcej: