Rafał Mroczek przygotowuje się do narodzin córki [ZDJĘCIA]

Rafał Mroczek zostanie ojcem i do tej roli solidnie się przygotowuje. Zaprezentował kilka uroczych zdjęć, na których pokazuje te niezwykłe chwile przed narodzinami dziecka. Zobaczcie zdjęcia Rafała.

Na początku września okazało się, że Rafał Mroczek zostanie ojcem. Wszystko zdradziło zdjęcie, które aktor zamieścił na Instagramie. Teraz Rafał mocno przygotowuje się do nowej roli. Był już na szkole rodzenia, gdzie uczył się m.in. jak przewijać dziecko. Przyszedł też czas na kompletowanie wyprawki czy wybieranie wózka. Poza tym, gwiazda "M jak Miłość" zastanawia się też, jak najlepiej kąpać maleństwo. Te najpiękniejsze chwile, kiedy jeszcze rodzice oczekują na przyjście dziecka na świat, Rafał Mroczek uwiecznia na zdjęciach i regularnie je nam pokazuje. Często zadaje też - jak to ciekawski przyszły tata - różne pytania, a fani chętnie udzielają odpowiedzi i doradzają. Niedawno aktor zdradził, że uczy się, jak montować w aucie fotelik dziecka. Napisał:

"

Kilka razy przećwiczone, już jestem spokojny. Fotelik #isize z funkcją leżenia podczas jazdy. Na pewno będzie kochała spać w podróży, jak tatuś. "

Zobaczcie, jak wyglądają przygotowania Rafała do roli ojca. Oto kilka zdjęć i na koniec urocza fotka, którą aktor zdradził, że zostanie tatą.

Więcej: