Leonardo DiCaprio umówi się na randkę za 5 funtów - nietypowa akcja aktora

Idź na randkę z Leonardo DiCaprio za 5 funtów - nietypowa akcja aktora. Gwiazdor wspiera potrzebujących oferując randkę każdemu, kto wpłaci pieniądze na pomoc bezdomnym.

Randka z Leonardo DiCaprio za 5 funtów? Przed taką szansą stanie każdy, kto wpłaci tę kwotę na posiłek lub ciepły napój dla bezdomnych będzie miał szansę na spotkanie ze zdobywcą Oscara.

DiCaprio wraz z Social Bite i restauracją Home w Edynburgu zbiera fundusze na rzecz biednych. W Listopadzie gwiazdor przybywa do Edynburga i właśnie wtedy jeden ze szczęśliwców będzie miał okazję się z nim spotkać. Nagroda zostanie rozlosowana wkrótce, a spotkanie z Leo będzie tylko jedną z wygranych. Oprócz tego wywalczyć można m.in. nocleg w jednym z luksusowych hoteli w Szkocji, czy butelkę szampana za 1000 funtów.

Wpłat dokonywać można nie gdzie indziej, tylko we wspomnianej restauracji Home. Od chwili otwarcia niecodziennej oferty, czyli od rana 26.10., o randkę z DiCaprio zdecydowało się walczyć już kilkaset osób. W ubiegłorocznej akcji zorganizowanej przez Social Bite gwiazdą był George Clooney, który "zabrał" aż 400 tysięcy funtów.

Czy Leo będzie lepszy? Jeśli chcecie pomóc mu w pobiciu ubiegłorocznej sumy, możecie zrobić sobie wycieczkę do Wielkiej Brytanii i spróbować szczęścia a przy okazji wesprzeć potrzebujących.

Więcej: