Roast Michała Szpaka w TV: kiedy i gdzie oglądać show?

Roast Michała Szpaka w TVN to wielka atrakcja dla wszystkich fanów niewybrednych żartów i ciężkiego humoru. Show pod nazwą "Wszyscy na jednego, czyli roast Michała Szpaka" zobaczymy w czwartek 29 września. Sprawdź, o której obejrzeć program.

"Wszyscy na jednego, czyli roast Michała Szpaka" w TVN to niespodzianka dla wszystkich fanów młodego, zdolnego polskiego artysty. Jak to bywa w takich programach, nie może zabraknąć wielu gwiazd, które z wdziękiem będą obrażać głównego bohatera i pozostałych uczestników. "Ty durniu, ty cymbale, ty kapuściany łbie, jełopie, ty frajerze!" - to chyba najlżejsze z inwektyw, które usłyszymy tego wieczoru. W sieci ukazał się już zwiastun roastu oraz kilka fragmentów show.

Goście roastu Michała Szpaka

Show poprowadzi Kuba Wojewódzki (którego roast mogliśmy już wcześniej oglądać na TVN) a gośćmi będą komicy Michał Kempa, Cezary Jurkiewicz, Antoni Syrek-Dąbrowski, Karol Kopiec i Sebastian Rejent oraz dziennikarze: Beata Tadla, Hubert Urbański i Michał Figurski. Jak Michał Szpak poradzi sobie z ich obelgami i zniewagami? Z informacji zza kulis show, które pojawiły się w mediach, wynika, że reprezentant Polski na Eurowizji 2016 po zakończeniu nagrań nie wytrzymał i... się popłakał. Jesteśmy jednak pewni, że żadnych obelg nie wziął do siebie.

Wszyscy na jednego w TV: o której oglądać roast Szpaka?

Program zostanie wyemitowany w TVN już w czwartek 29 września o godzinie 22.30. Prawdopodobnie show dostępne będzie także online w nieco szerszej wersji - czyli z fragmentami, których nie można było wyemitować w telewizji.

Roast Michała Szpaka - zwiastun

Na roast Michała Szpaka serdecznie zaprasza także prowadzący - Kuba Wojewódzki. Król TVN-u napisał na Facebooku kilka krótkich słów: "zapraszam a kto nie chce niech spier...a".

Będziecie oglądać show?

Więcej: