Fronczewski wraca do telewizji. Zagra w nowym serialu

Piotr Fronczewski ostatnio rzadko pojawia się na małym ekranie. Fani „Rodzinny zastępczej" nie mogę tego odżałować, na szczęście już niedługo będzie można zobaczyć aktora w nowym serialu TVP „Recepta na miłość". Kogo zagra?

O tym, że Piotr Fronczewski dołączył do obsady nowego serialu Jedynki, poinformowała na swoim Instagramie Barbara Kurdej-Szatan, która zagra główną rolę żeńską.

Z Piotrem Fronczewskim na planie - wielka radość ! :))))))) pozdrawiamy :)))  – napisała gwiazda „M jak Miłość" pod wspólną fotografią z aktorem.

Serial „Recepta na miłość" będzie można oglądać na antenie TVP już w następnym roku. Początkowo plotkowano, że produkcja ma zastąpić „Ojca Mateusza". W rolach głównych wystąpią: Barbara Kurdej-Szatan, Mateusz Damięcki, Maria Dębska,Edyta Olszówka oraz właśnie – Piotr Fronczewski.

Akcja rozgrywać ma się w pięknym Kazimierzu Dolnym nad Wisłą. Szczegóły produkcji są owiane tajemnicą, wiadomo jedynie, że Damięcki wcieli się w rolę przystojnego lekarza. Ostatnio Piotra Fronczewskiego mogliśmy oglądać tylko w jednym odcinku serialu „Pakt' – głośnej produkcji HBO z Marcinem Damięckim w roli dziennikarza Piotra Grodeckiego. 

Radio ZET/SI