Koncert Red Hot Chili Peppers na żywo na radiozet.pl

Mamy dobre informacje dla wszystkich fanów Red Hot Chili Peppers z całej Polski! W sobotę 30 lipca będziecie mogli zobaczyć u nas relację na żywo z koncertu Papryczek, odbywającego się w ramach festiwalu Lollapalooza w Chicago. Nie możecie tego przegapić!

Tegoroczny festiwal Lollapalooza będzie można śledzić na żywo na stronie Radia ZET dzięki Red Bull TV. Transmisja rozpocznie się 29 lipca o godzinie 1 w nocy. Na scenie w Chicago pojawią się m.in.: Red Hot Chili Peppers, LCD Soundsystem, Future, Major Lazer. Na stronie Radia ZET od 20.30 zobaczycie występ Papryczek na żywo!

Z okazji okrągłego 25. jubileuszu festiwal Lollapalooza odbędzie się w Chicago. W ramach cyklu Sezon Festiwali Red Bull TV będzie transmitować to wydarzenie na żywo. Początek relacji w piątek 29 lipca o godzinie 1 w nocy. Na festiwalu wystąpią m.in.: Red Hot Chili Peppers, LCD Soundsystem, Future, Major Lazer, Jane’s Addiction, Flume, G-Eazy, M83, Two Door Cinema Club, Leon Bridges. Więcej informacji o festiwalu i występujących na nim gwiazdach znajdziecie na stronie www.redbull.tv.

Radio ZET/SI

Więcej: