„Dziękuję Ci, mamo”. Ta reklama wzruszyła już 10 milionów widzów

Dzień Matki zbliża się wielkimi krokami. Wiele znanych marek publikuje z tej okazji spoty poświęcone mamom. Już dziś śmiało możemy powiedzieć, że Procter&Gamble zawiesił rywalom poprzeczkę bardzo wysoko. Spot tej firmy obejrzało już ponad 10 milionów osób. Polały się łzy…

Firma Procter&Gamble zadedykowała swój spot przede wszystkim matkom sportowców. Bohaterami filmu są dorośli ludzie, którzy przed startem w ważnych zawodach wspominają swoje mamy.

To one ratowały je przed nadciągającym tornado, sprawdzały czy są cali po wypadku samochodowym, przytulały w ciemnej windzie, uspakajały podczas turbulencji w samolocie.

Mamy zawsze będą żyć w ich wspomnieniach. To także dzięki ich wsparciu sportowiec może przełamać strach i tremę na prestiżowych imprezach sportowych.

Co kryje w sobie słowo „mama"? Odpowiedź znajdziecie na tym filmie…

Najbardziej romantyczne reklamy na świecie

Specjaliśce od marketingu doskonale wiedzą, jak przyciągnąć przed ekrany miliony widzów. Jest wiele reklam, które grają nam na uczuciach, w zwłaszcza jednym – miłości.

Bardzo romantyczną historię zobrazował w swoim spocie producent gumy Wrigley's Extra. Widz poznaje Sarah oraz Juana i obserwuje, jak para powoli się w sobie zakochuje. Na nagraniu przedstawione zostało ich pierwsze spotkanie, pierwsza randka czy studniówka. Na szczęście para miała zawsze pod ręką opakowanie gumy Wrigley's, dzięki której mogła w pełni cieszyć się każdą chwilą. Reżyser spotu pokusił się nawet o odrobinę dramatyzmu… Jak kończy się romantyczna historia, która podbiła serca widzów na całym świecie? Odpowiedź znajduje się na tym wideo.

Do listy romantycznych reklam na pewno należy dopisać najnowszy spot niemieckiego producenta ciasteczek. Z okazji 125. rocznicy wypuszczenia produktu na rynek, Leibniz opublikował krótką opowieść o tym, co jest w życiu najważniejsze – przyjaźń, miłość, zaufanie, rodzina. Obejrzało ją już ponad 3 miliony widzów.

A Wy za co chcielibyście podziękować swoim mamom?

Radio ZET/SJ

Więcej: