Najlepsze reklamy świąteczne: ranking radiozet.pl

Wzruszająca historia, sympatyczni bohaterowie i puenta mówiąca, co tak naprawdę w życiu jest najważniejsze – oto przepis na dobrą reklamę świąteczną. A tych – choć do świąt jeszcze dobre kilka tygodni – nie brakuje. Zobaczcie najpiękniejsze reklamy świąteczne, które udało nam się znaleźć w sieci. 

H&M: świąteczna reklama Wesa Andersona

Intensywne barwy, magiczne kadry i dbałość o każdy detal – każdy, kto choć w niewielkim stopniu interesuje się filmem, skojarzy z tym wszystkim Wesa Andersona, amerykańskiego reżysera znanego m.in. z „Grand Budapest Hotel", „Kochanków z Księżyca" czy „Fantastycznego Pana Lisa". Anderson + Adrien Brody to duet doskonały. Zresztą zobaczcie sami.

Allegro: reklama z seniorem 

Reklama popularnego serwisu akcyjnego opowiada o historii starszego mężczyzny, który udowadnia, że nigdy nie jest za późno na naukę języków obcych. I robi to w wyjątkowo wzruszający sposób. To musicie zobaczyć.

Lotnisko Heathrow: reklama z misiami

„Powrót do domu – najlepszy z prezentów” – tak brzmi hasło świątecznej reklamy lotniska Heathrow w Londynie. We wzruszającym spocie oglądamy parę misiów, które wysiadają z samolotu. Nic tylko przygotować chusteczki.

Ikea: reklama z urwisami

Szwedzka sieć IKEA przyzwyczaiła nas do wzruszających reklam. Tym razem wzruszający jest sam przekaz. Jaki? Nie zdradzamy. Obejrzycie do końca, ale najpierw zaopatrzcie się w paczkę chusteczek.

Milka: reklama z maluchem

Co jest ważne w świętach? Słodycze: na pewno, ale jest jeszcze coś bardziej instotne. Co? Przekonacie się pod koniec reklamy. Niech święta trwają cały rok. I niech zawsze będzie tak słodko jak w reklamie Milki.

Radio ZET/SI