Dziewczyna Wojewódzkiego poprowadzi program w telewizji

Piękna Renata Kaczoruk nie chce pozostawać w cieniu ukochanego i też marzy o karierze w telewizji. Właśnie dostała swój pierwszy program, który już jesienią zagości na antenie TVN Style.

Dotąd Renata Kaczoruk pracowała jako modelka. Teraz sama będzie wspierać młode dziewczyny marzące o światowych wybiegach. W swoim programie będzie w przybliżać osobom niezwiązanym z branżą mody, jak wygląda prawdziwe życie modelek – także zza kulis. 

- Dziewczyna Wojewódzkiego razem ze swoimi gośćmi udowodni, że modeling to nie tylko ekskluzywne bankiety czy ciekawi ludzie, ale też nieregularne zarobki, sesje w ekstremalnych warunkach czy ciągłe życie na walizkach. Renata Kaczoruk obnaży prawdę o modelingu. Pokaże, jak zmienił się w ciągu ostatnich 15 lat, jakie przełożenie na kontrakty mają serwisy społecznościowe - powiedział informator serwisu jastrząbpost o programie dziewczyny Wojewódzkiego.

W sieci już można przeczytać, że pierwszymi gośćmi w programu „Modelki 3:0" modelki będą: Monika Jagaciak, Ola Rudnicka oraz Anna Jagodzińska. Myślicie, że program urodziwej partnerki showmana okaże się hitem jesiennej ramówki TVN?

Radio ZET/SI