Renata Kaczoruk wraca do TVN

W błędzie są ci, którzy myślą, że program „Azja Express" był ostatnim przystankiem w karierze telewizyjnej Renaty Kaczoruk. Modelka, a prywatnie dziewczyna Kuby Wojewódzkiego, stara się wykorzystać swoje pięć minut sławy do maksimum.  

Kaczoruk wraca z nowym programem – „Modelki 3.0", poświęconym oczywiście modelkom marzącym o sławie. Ale nie byłaby sobą, gdy w tym celu nie wyjechała do Paryża. 

– „Dla tych, którzy już się stęsknili… Nie schodzę z ekranu – napisała na Instagramie. „W czwartek, 20 minut przed północą będę straszyć... swoim autorskim dokumentem "Modelki 3.0." – dodała.

Przypomnijmy, że jest to dokument inspirowany jej własnymi doświadczeniami. Celem ukochanej Wojewódzkiego było pokazanie codziennego życia i zmagań jej koleżanek po fachu. Film ma również odpowiadać na ważne dla młodych dziewczyn pytania, które dotyczą świata wielkiej mody i własnej tożsamości. Pierwszymi gośćmi w programu „Modelki 3:0" będą: Monika Jagaciak, Ola Rudnicka oraz Anna Jagodzińska, czyli najsłynniejsze nazwiska świata mody. Myślicie, że program urodziwej partnerki showmana okaże się hitem jesiennej ramówki TVN? Przekonamy się już w czwartek. Program będzie można oglądać od 23.40 na TVN Style.
Radio ZET/SI