Azja Espress: Renata Kaczoruk pod presją Pascala

Nowy odcinek Azja Express już w środę 9 listopada o 21.30 w TVN, a w nim Renata Kaczoruk pod presją. Pascal Brodnicki na nią nakrzyczał! "Jak robisz presję, to ja też robię presję". Co się wydarzy w kolejnej części Azja Express? Kto odpadnie?

Premiera nowego odcinka "Azja Express" już 9.11. Jak potoczą się losy bohaterów? W sieci pojawiła się krótka zapowiedź programu, a w niej m.in. Renata Kaczoruk, czyli "Renulka", jak nazywają ją widzowie, w krótkim spięciu z Pascalem Brodnickim.

"Azja Express" wywołuje u widzów wielkie emocje - jeszcze większe u uczestników. Tym razem Pascal postanowił wprost ostrzec Kaczoruk: "Jak robisz presję, to ja też robię presję i jestem straszny wtedy. I tak, i tak ktoś dzisiaj odpadnie, wiesz o tym?" - spytał. Także Weronika Budziło powiedziała koleżance, że uczestnicy chcą, by to ona odpadła.

Jakie są odczucia widzów? Nie jest tajemnicą, że wielu z nich także chciałoby, żeby to Renata Kaczoruk odpadła w kolejnym programie "Azja Express". Wielu z nich nie postrzega jej jako zbyt miłej osoby. "Chyba nie było odcinka, w którym Renata nie miała by spiny ze swoją partnerką albo kimś innym :-P Ona pewnie rozkazywałaby i stawiała swoje warunki nawet będąc samą w pokoju" - głosi jeden z komentarzy. Tymczasem sama Renata Kaczoruk twierdzi, że to wina montażu, który stawia ją w złym świetle.

W kolejnej części "Azja Express" odpadnie kolejna z pięciu pozostałych w programie par. Walka robi się coraz bardziej zażarta, czas szukać wspólników. Trzy pary pojadą do Tajlandii, gdzie wyjaśni się, kto wygrał "Azja Express".

Kto będzie zwycięzcą? Kogo typujecie?

Jak dobrze znasz państwa i ich stolice?

Rozwiąż QUIZ
Flagi państw świata
Więcej: