Kaczoruk szczerze o porównaniach do matki Madzi

Renata Kaczoruk była gościem Doroty Wellman i Marcina Prokopa w „Dzień Dobry TVN". Modelka opowiedziała o swoim udziale w „Azja Express", a także odniosła się do słów Doroty Masłowskiej, która porównała jej medialny wizerunek do wizerunku matki Madzi. Jak na te słowa zareagowała ukochana Kuby Wojewódzkiego? Zobacz wideo na stronie radiozet.pl.

Niedawno Dorota Masłowska napisała w jednym ze swoich felietonów, że Renata Kaczoruk zasłużyła na „wnikliwą analizę postaci", bo jest największą „wizerunkową bankrutką", która do tego stała się „obiektem namiętnego ogólnonarodowego linczu".

– Wydaje się, że polskie media nie miały takiego kobiecego szwarccharakteru od czasu mamy Madzi. Przedsiębiorcza, robotycznie miła, w swoich wynurzeniach mówi wiele o „osobistych granicach" i „strefie komfortu", jakby przed wyjazdem naczytała się o nich w podręczniku „JAK ZMYŚLNIE UDAWAĆ CZŁOWIEKA?". Skojarzona w parze z łagodną, lubiącą zwierzęta blondynką, jest ucieleśnieniem baśniowej złej siostry. Trwa ogólnopolska dyskusja, czy czarny charakter to efekt montażu, czy osobistych właściwości bohaterki – napisała Masłowska w felietonie na stronie dwutygodnik.com.

Jak Renata Kaczoruk zareagowała na porównanie do Katarzyny W.? Okazuje się, że całkiem pozytywnie. – Bardzo mnie to ucieszyło, bo wyszły te słowa od kogoś, kogo czytałam, oglądałam, śledziłam na scenie teatralnej, jako dużo młodszy człowiek. Dla mnie to jest superuczucie mieć takiego widza. Rozumiem, jaki był zamiar w tym zdaniu. Rozumiem to inaczej, niż większość plotkarskich magazynów. Ja znajduję zrozumienie u niej tego, co się wydarzyło – przyznała modelka w „Dzień Dobry TVN".

Radio ZET/SI