Nieznana przeszłość Renaty Kaczoruk. Tak zaczynała

Nie wszyscy wiedzą, że Renata Kaczoruk swoją karierę w mediach zaczęła od udziału w popularnych serialach. Modelka grała w „Pierwszej miłości", a także „Sądzie Rodzinnym" – serialu, który z powodu niskiej oglądalności został zdjęty z anteny po dwóch latach emisji.  W 2009 roku pojawiła się w filmie „Miłość na wybiegu". W 2014 roku widzowie TVN mogli oglądać ją z kolei w serialu „Sama słodycz".

Renata Kaczoruk była główną bohaterką 121. odcinka serialu „Sąd rodzinny" (2008-2011). Wcieliła się w postać powódki Urszuli Jarzębskiej – aktorki, która wniosła pozew o rozwód. Później okazało się, że to ona zaaranżowała zdrady męża. W ten sposób po przegranym procesie kariera Urszuli Jastrzębskiej skończyła się, zanim się rozpoczęła.

O nieznanej dotąd roli ukochanej Kuby Wojewódzkiego jako pierwszy napisał fanpage Vogule Poland. 

Tak partnerka Kuby Wojewódzkiego wyglądał osiem lat temu. Trzeba przyznać, że niewiele od tego czasu się zmieniła. Cały odcinek serialu bez trudu można znaleźć w internecie.

Przypomnijmy, że Renata Kaczoruk karierę modelki rozpoczęła razem ze swoją siostrą bliźniaczką, Agatą. Pierwsze kroki w zawodzie zdobywała w Japonii, w Tokio.

Radio ZET/SI