Renata Kaczoruk złamała umowę z Play?

Renata Kaczoruk od kilku tygodni jest na ustach wszystkich. Modelka, a prywatnie dziewczyna Kuby Wojewódzkiego, nie zaskarbiła sobie sympatii widzów swoim zachowaniem w programie „Azja Express". Nie pomogły ani rozpaczliwe wywiady i wypowiedzi na portalach społecznościowych, ani nawet obrona Renaty przez samego króla TVN-u. Teraz Kaczoruk być może będzie musiała zmierzyć się z jeszcze poważniejszymi kłopotami...

Jakiś czas temu Renata Kaczoruk i Kuba Wojewódzki wzięli udział w kampanii reklamującej sieć telefonów Play. O reklamie mówiła cała Polska – Kuba Wojewódzki sugerował bowiem kilka razy, że się ożenił, tak jak pokazano w reklamie. Dopiero po kilku tygodniach okazało się, że opowieści o obrączkach były jedynie marketingowym chwytem.

Kaczoruk wbiła szpilę Rozenek

Przypomnijmy, że w spocie wyraźnie zestresowany Kuba Wojewódzki w romantycznej scenerii próbuje oświadczyć się Renacie Kaczoruk. Pracownicy punktu sprzedaży Play wyjaśniają mu jednak, że z oferty Formuła Duet może skorzystać dowolna para klientów, a nie tylko pary małżeńskie.

Kuba Wojewódzki reklamuje Play od czterech lat. Renata Kaczoruk wystąpiła w reklamie sieci komórkowej dopiero pierwszy raz. I od razu popełniła błąd, który może ją słono kosztować. Podczas wymiany zdań z Małgorzatą Rozenek wrzuciła na swojego Facebooka screen zdjęcia Małgorzaty Rozenek ze swojego telefonu.

10 rzeczy, których nie wiesz o Renacie Kaczoruk

Wyszło na jaw, że Kaczoruk może mieć telefon w sieci Plus, a nie Play. Sprawę po raz pierwszy opisało Vogule Poland. No cóż, zobaczymy, czy Kaczoruk będzie musiała tłumaczyć się przed pracodawcą, czy ujdzie jej to płazem. Zdarza się bowiem, że telefon wyświetla inną sieć, niż ta, w której płacimy abonament. I nawet jeśli tak było, to pytanie brzmi, czy "gwiazda" reklamująca sieć Play powinna pokazywać światu zrzut ekranu z nazwą konkurencji.

Ile zarabiają polscy blogerzy?

Radio ZET/SI