Renata Kaczoruk złamała umowę z Playem? Rzecznik sieci wyjaśnia

Na planie programu TVN „Azja Express" Renata Kaczoruk i Małgorzata Rozenek-Majdan popadły w konflikt, o którym mówi cała Polska. I niestety nic nie wskazuje na to, by topór wojenny został wreszcie zakopany. Tym bardziej że panie wciąż komentują aferę w mediach społecznościowych. Ostatnio dziewczyna Kuby Wojewódzkiego pozwoliła sobie na bardzo emocjonalny wpis krytykujący jej antagonistkę. Więcej uwagi niż jego treść wzbudził jednak telefon, z którego został dodany. Dlaczego?

Renata Kaczoruk złamała umowę z Play

Okazało się bowiem, że Renata Kaczoruk korzysta z sieci Plus, a nie Play, z którą łączy ją kontakt reklamowy. W internecie od razu zawrzało: użytkownicy mediów społecznościowych nie zostawili suchej nitki na modelce.

Zarzucili jej złamanie umowy z siecią komórkową. Wszystko wskazywało więc na to, że dziewczynę spotkają poważne problemy i tłumaczenia się przed pracodawcą. Głos w tej sprawie zabrał rzecznik Play, Marcin Gruszka.

– Z tego co wiem to Pani Renata przenosi numer. (...) Jesteśmy normalnymi ludźmi i nie będziemy robić z tego problemu. To nie jest powód do zerwania kontraktu, z którego jesteśmy zadowoleni – przyznał Marcin Gruszka w rozmowie z Metrocafe.pl, ucinając wszystkie spekulacje.

Cóż, miejmy nadzieję, że Kaczoruk będzie zadowolona z nowej sieci komórkowej. Czekamy też na kolejne emocjonalne wpisy – tym razem już z telefonu sieci Play.

Radio ZET/SI