Gwiazdor słynnego serialu skazany na sześć lat więzienia

Ricardo Medina, aktor znany z kultowego serialu dla młodzieży „Power Rangers", został skazany na sześć lat więzienia za zabicie swojego współlokatora. To jednak dopiero początek. Wyrok może się bowiem przedłużyć.

W styczniu 2015 roku Medina za pomocą repliki miecza samurajskiego zabił swojego współlokatora, 36-letniego Josha Suttera. Do bójki doszło z powodu kłótni o dziewczynę Mediny. Aktor po fakcie sam zawiadomił policję i przez wiele miesięcy utrzymywał, że działał w samoobronie. Prokuratura jednak mu nie uwierzyła. 

Medina wyraził skruchę w rozmowie z mediami:

– Chcę powiedzieć, że jest mi bardzo, bardzo, bardzo przykro z powodu tego co się stało... Moje serce jest z rodziną Joshuy Suttera – powiedział.

Podczas rozprawy prokuratura przedstawiła w sądzie nagranie rozmowy z policją, na którym było słychać, jak Medina mówi do Suttera: „Cholera, Josh. Dlaczego to zrobiłeś. Dlaczego mnie zmusiłeś, żebym to zrobił".

Przypomnijmy, że aktor wcielał się w postać Cole'a Evansa (czerwonego) w 40 odcinkach serialu „Power Rangers Wild Force" i w 24 „Power Rangers Samurai". Występował także w serialach „CSI: Kryminalne zagadki Miami" oraz „Ostry dyżur".

RadioZET.pl/SI