Ricky Martin oświadczył się swojemu chłopakowi

Ricky Martin oświadczył się swojemu chłopakowi. O szczegółach opowiedział w programie  Ellen DeGeneres. Wszystko wskazuje na to, że szykuje się kolejny ślub jak z bajki. Kiedy panowie powiedzą sobie sakramentalne „tak"?

Dobrą wiadomością latynoski gwiazdor podzielił się ze sowimi fanami w słynnym talk-show Ellen DeGeneres. Piosenkarz zdradził podczas rozmowy z dziennikarką, że zaręczył się ze swoim chłopakiem, Jwanem Yosefem. Poznali się  ponad rok temu i była to miłość od pierwszego wejrzenia.

– Jwan jest artystą konceptualnym, a ja jestem kolekcjonerem sztuki. Zacząłem się rozglądać za czymś nowym i zobaczyłem jego prace. Zwariowałem na ich punkcie! Uwielbiam jego twórczość, jest naprawdę oryginalna, dlatego też od razu się do niego odezwałem – opowiedział ulubieniec Ameryki o początkach znajomości ze swoim narzeczonym.  

Ricky zdradził także, jak wyglądały same oświadczyny. Przyznał, że bardzo się denerwował, ale odpowiedź była oczywiście pozytywna.

– Klęknąłem i wyjąłem metalowe pudełeczko. Nie mogłem wydusić z siebie „wyjdziesz za mnie”, więc powiedziałem, że mam coś dla niego… Powiedziałem, że chcę z nim spędzić resztę życia. Gdy zapytał, jakie w rzeczywistości jest moje pytanie, wyznałem w końcu: „wyjdziesz za mnie”? – zdradził piosenkarz.

Podczas wizyty u Ellen gwiazdor przyznał także, że bardzo cieszy się, że jego 8-letni synowie akceptują jego partnera i będą mieli teraz drugiego tatę.

Radio ZET/SI