Rihanna i Calvin Harris znowu zawojują rynek? Posłuchaj „This Is What You Came For”

Calvin Harris po raz drugi stworzył z piękną Barbadoską wspólny numer. Tę współpracę artyści zapowiedzieli już na festiwalu Coachella. Trudno stwierdzić, fani której gwiazdy cieszą się bardziej, bowiem utwór „This Is What You Came For” ma szansę powtórzyć sukces „We Found It Love”.

Rihanna uwielbia zaskakiwać swoich fanów. Słynie także ze współpracy z największymi gwiazdami muzyki. Tym razem barbadoska piosenkarka nagrała numer z przystojnym Calvinem Harrisem i chociaż fani tego duetu wciąż czekają na teledysk, ta piosenka przypomina największe letnie hity.

Przedpremierowy fragment utworu obejrzało w ciągu doby półtora miliona widzów, ale takie liczby na Rihannie i Harrisie nie robią wrażenia, bowiem ich poprzedni wspólny kawałek doczekał się… 595 milionów wyświetleń na YouTube. I bardzo długo nie schodził ze szczytów list przebojów.

Nie przestaje uwodzić ciałem i głosem

Najnowsza płyta Rihanny „Anti” trafiła do sprzedaży 4 grudnia 2015 roku. Od tego momentu kariera barbadoskiej piosenkarki nabrała jeszcze większego tempa.

Najwięcej zamieszania wywołał singiel i teledysk do utworu „Work”, który miał premierę 23 lutego 2016 roku, a obejrzało go już prawie 200 milionów internautów! Ta wysoka oglądalność to zapewne efekt odważnych scen, które mogą obejrzeć na klipie jedynie pełnoletnie osoby.

Raptem 2 tygodnie po sukcesie tej piosenki Rihanna opublikowała w sieci następną - „Kiss It Better” to romantyczna ballada zaśpiewana z rockowym pazurem. Również w tym teledysku Barbadoska wystąpiła w seksownej bieliźnie.

Polscy fani będą mogli podziwiać wdzięki i posłuchać Rihanny 5 sierpnia 2016 roku. Gwiazda zagra na PGE Narodowym. Obok niej nie na scenie zobaczymy The Weeknd i Big Seana.

Myślicie, że Rihanna i Calvin Harris powtórzą sukces przeboju „We Found It Love”?

Radio ZET/SJ

Więcej: