Robert Lewandowski kupił ekskluzywny apartament [ZDJĘCIA]

Robert Lewandowski kupił apartament w samym centrum Warszawy. "Lewy" będzie miał do dyspozycji m.in. saunę, gabinety do masażu, basen, a nawet kino. Mieszkanie kapitana reprezentacji Polski mieści się przy ul. Złotej 44, a cena za metr kwadratowy to aż 28 tysięcy złotych.

"

Zakup apartamentu w ZŁOTEJ 44 podyktowany był w dużej mierze względami praktycznymi. Piętro sportowo-rekreacyjne budynku, gdzie mam do dyspozycji m.in.  pełnowymiarowy basen, siłownię czy gabinety masażu, pozwala mi w dowolnej chwili w kameralnych warunkach uzupełnić swój program treningowy - powiedział Robert Lewandowski "

"

Cieszę się, że możemy powitać Roberta Lewandowskiego w gronie naszych klientów. Jest nam miło tym bardziej, że 2016 to szczególny czas dla ZŁOTEJ 44. Pod koniec roku budynek zostanie ukończony, a już 26 października odbędzie się oficjalne otwarcie wyjątkowego w skali Europy piętra rekreacyjnego wieżowca – mówi Michał Skotnicki, Prezes BBI Development S.A. "

Kapitan reprezentacji Polski jest jednym z najlepiej zarabiających sportowców na świecie. Można śmiało napisać, że stać go na niemal każdy luksus. Budynek w którym Robert planuje zamieszkać został zaprojektowany przez znanego amerykańskiego architekta Daniela Libeskinda. Wieżowiec swoim kształtem bardzo przypomina napięty żagiel.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Budowa napiętego żagla ciągnie się już kilka dobrych lat. Nowy właściciel zapowiedział, że budowa zakończy się w tym roku i najprawdopodobniej Robert będzie mógł zamieszkać w nowo nabytym apartamencie od października.

ZŁOTA 44 to świetny wybór m.in. dla osób prowadzących aktywny tryb życia, ciągle podróżujących, muszących być ciągle w doskonałej kondycji. 8 piętro apartamentowca zapewni mieszkańcom miejsce do uprawiania sportu oraz regeneracji sił po treningu.  

Radio ZET/TP

Więcej: