Rolnik szuka żony 3: uczestnicy, emisja – najważniejsze informacje

„Rolnik szuka żony” 3: kiedy oglądać w TV i online, kim są uczestnicy? Informacje o trzeciej edycji programu TVP 1.

Rolnik szuka żony” to prawdziwy hit TVP1. Poprzednie edycje show oglądała wielomilionowa publiczność. Program właśnie wrócił na antenę. Sprawdzamy, kiedy i o której emisja w TVP, gdzie oglądać go online, oraz kim są uczestnicy "Rolnik szuka żony 3".

Premiera trzeciej edycji programu „Rolnik szuka żony” odbyła się w niedzielę 4 września. Za nami już dwa odcinki produkcji. Do tej pory poznajemy uczestników i ich kandydatki/kandydatów na drugą połówkę. Kto wystąpi w roli wybierających? Przed nami 10. bohaterów nowego sezonu.

„Rolnik szuka żony 3” - uczestnicy

Łukasz

Świetnie radzi sobie w pracach na gospodarstwie i wie, jak zorganizować sobie czas. Niestety, poszukiwania partnerki nie idą mu tak łatwo.

Zbigniew

Wdowiec, rolnik, z zamiłowania rolnik, pszczelarz. Z wykształcenia leśnik. Do programu zgłosiły go dzieci.

Monika

Stanowcza, poukładana, wegetarianka. Jej miłością są konie. Prowadzi 40-hektarowe gospodarstwo.

Adam

Po kilku miesiącach w USA był pewien, że chce żyć w Polsce. Interesuje się informatyką, historią i majsterkowaniem.

Marek

Nie ma dla niego większej wartości poza rodziną. Jest opiekuńczy, pomysłowy. Umie i lubi gotować. 44-letni rozwodnik.

Szymon

Żyje zgodnie ze swoimi wartościami. Szuka partnerki, która będzie chciała żyć w zgodzie z Bogiem. Z wykształcenia jest leśnikiem. Zajmuje się hodowlą bydła, jego pasją jest ornitologia.

Krzysztof

Rozwodnik, szuka drugiej osoby, dzięki której powroty do domu będą lepsze. Prowadzi ponad 40-hektarowe gospodarstwo, zajmuje się siewem zbóż.

Damian

Jeden z najmłodszych uczestników programu. Dowcipny, pełen energii, gotów zmienić swoje życie. Zajmuje się uprawą warzyw.

Katarzyna

Kobieta solidna, poukładana i racjonalna. Szuka wizjonera, który twardo stąpa po ziemi. Skończyła studia na SGGW. Zajmuje się produkcją wiśni, truskawek i zbóż.

Paweł

Szuka kobiety gotowej na trwały związek.

„Rolnik szuka żony 3”: o której i gdzie oglądać w TV i online?

Premierowe odcinki programu emitowane będą w każdą niedzielę o godzinie 21.25. Odcinki online programu „Rolnik szuka żony” dostępne będą na vod.tvp.pl po emisji każdego kolejnego epizodu.

Komu kibicujecie w tej edycji show?

Więcej: