Rozenek odpowiada Wojewódzkiemu i zapowiada pozew. „Szykuje się proces roku"

Kuba Wojewódzki postanowił dołączyć do sporu Renata Kaczoruk – Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan. Dziennikarz stanął oczywiście po stronie swojej ukochanej. Sprawa staje się coraz poważniejsza, Rozenek zapowiedziała nawet, że poda Wojewódzkiego do sądu. Czy do tego dojdzie? Czas pokaże.

Jeszcze niedawno Renata Kaczoruk znana była w mediach głównie jako partnerka Kuby Wojewódzkiego i modelka. Wszystko zmieniło się, gdy piękność wzięła udział w kontrowersyjnym show „Azja Express". Kaczoruk nie zaskarbiła sobie ani sympatii widzów, ani współuczestników programu. Doszło nawet do tego, że jej partnerka z programu, Weronika, opowiadała w telewizji śniadaniowej, że dziewczyny mają zupełnie inne wartości w życiu.

Rozenek ostro o Kaczoruk

 Do najostrzejszego konfliktu doszło z parą Rozenek-Majdan, która odpadła z programu, dlatego że Kaczoruk nie chciała ich podwieźć samochodem.
– Ona nie ma za grosz charakteru! Jest najgorsza! Nienawidzę takich ludzi, jak ja takich ludzi nie trawię - mówiła wzburzona Małgorzata Rozenek w jednym z odcinków.

Wojewódzki po stronie ukochanej

Kuba Wojewódzki najpierw nieco kpił z całej formuły programu, ale w końcu zdecydował się dołączyć do sporu. Pierwszy raz uderzył w Majdanów w swojej rubryce na łamach „Polityki". W wywiadzie udzielonym „Playboyowi" zapowiedział z kolei, że jeśli Rozenek i Majdan nie zmienią tonu, on zacznie grać nieczysto.

– Będę ją bronił przed ludźmi, którzy grają nie fair, a przebierają się w strój drużyny reprezentanta moralności. Małgosia i Radek są tego przykładem. Grają nieczysto. A ja w obronie najbliższych też potrafię faulować. Jeśli ich tonacja względem Renaty i jej tak zwanego skandalicznego zachowania się nie zmieni, to ja też zmienię ton. I wtedy Radkowi może opaść szczęka do murawy. Bo można sobie sfałszować twarz, ale przeszłości się nie da – przyznał Wojewódzki.

Kuba, który przyzwyczaił nas do tego, że większość rzeczy potrafi obrócić w żart, tym razem postanowił być zupełnie serio. W wywiadzie powiedział:

– Koleżanka Rozenek weszła do show biznesu jak do agencji towarzyskiej. Rozp..., na szczęście chwilowo, małżeństwo Karolinie Ferenstein. Ale na tym nie poprzestała. Zrobiła sobie listę. I ta osoba chce mi mówić o etyce, moralności i elegancji w zachowaniu? Stare grzechy rzucają długie cienie. Doda opowiadała mi o podsłuchu, jaki zamontowała w samochodzie Radka, żeby sobie posłuchać jak ją romantycznie zdradza. I on mi chce mówić o elegancji. Kiepski bramkarz nie podskoczy do poziomu profesjonalnego sędziego – czytamy w magazynie.

Rozenek zapowiada proces

Małgorzata Rozenek  postanowiła odnieść się do słów Kuby na Instagramie.  Rozenek wrzuciła zdjęcie, na którym pozuje razem z Majdanem, i zapowiedziała, że poda Wojewódzkiego do sądu.

– Środowy wieczór jak zawsze z "Azja Express TVN". Super program. PS. Kubo, po tym odcinku rozumiemy Twoje frustracje trochę lepiej. PSS. Szykuje się proces roku - napisała Perfekcyjna Pani Domu.

Majdan broni ukochanej

Do sporu dołączył także Radosław Majdan, który dotychczas wydawał się być najbardziej zdystansowany podczas całej tej sytuacji. Nie wytrzymał jednak, gdy Wojewódzki na łamach „Playboya" obraził Rozenek:
– Kubo, jesteś dla mnie nikim, wiec nie uda Ci się mnie obrazić. Obraziłeś jednak kobietę, która jest matką dwójki dzieci i moją żoną. Ale nawet w najgorszych wydarzeniach i osobach zawsze trzeba dopatrywać się wyłącznie pozytywnych stron. I tak będzie tym razem! Odszkodowanie, które dostaniemy od Ciebie w sądzie, trafi na konto jednej z instytucji charytatywnej.

P.S. A mówiąc o faulu, widać, że nigdy go nie doświadczyłeś, chociaż powinieneś już wielokrotnie... – napisał były piłkarz na Facebooku.

Radio ZET/SO