Tesla jak robot z „Transformers”? Ten chłopiec był przerażony [WIDEO]

Najnowsze modele Tesli wyposażone są w funkcję przywoływania. Nowe technologie nie są wszystkim znane. Fakt ten postanowił wykorzystać pewien mężczyzna, który wpadł na pomysł, że wystraszy swojego syna. 

Chłopiec siedział sobie spokojnie w samochodzie, kiedy kierownica zaczęła się kręcić, a auto pojechało przed siebie. Wpadł w panikę. Błagał nawet pojazd, żeby się zatrzymał. Nie zdawał sobie sprawy z tego, że auto sterowane jest przez ojca, który wszystko miał pod kontrolą.

Chłopiec pewnie wystraszył się, że pojazd, w którym siedział, zaczął zamieniać się w robota z filmu „Transformers”.

Całe zdarzenie zostało nakręcone na kamerę GoPro

Tesla - samochód przyszłości?

Mimo wszystko, nowoczesne rozwiązania nie jednemu uratowały życie, pozwoliły zaoszczędzić dużo czasu i jeszcze więcej nieprzyjemności. Do klubu tych, którzy skorzystali z dobrodziejstw współczesnej technologii, dołączył pewien Amerykanin. Pod koniec października, podróżujący po zmroku właściciel Tesli cudem uniknął kolizji z samochodem jadącym z naprzeciwka, którego kierowca postanowił w złym miejscu, o złej porze, ale przed właściwym samochodem, wymusić pierwszeństwo. Jego manewr lewoskrętu był niczym innym, tylko wynikiem popełnienia błędnej decyzji. 

Tesla rozpoczęła współpracę z liniami lotniczymi Quantas. Z tej okazji powstał bardzo ciekawy spot, w którym samochód ścigał się z samolotem. Jak myślicie, kto wygrał? 

Radio ZET/MB

Więcej: