Niezwykły występ 17-latka. Celine Dion zachwycona

Samuel z Gabonu z dnia na dzień stał się gwiazdą sieci. Jego cover – udostępniony przez popularnego blogera – obejrzeli już internauci z całego świata. Występem siedemnastolatka jest też zachwycona sama Celine Dion.

– Samuel, twój talent jest wielki jak twój wokal. Jestem poruszona tym, że moje piosenki przemierzają taką drogę i mam nadzieję, że kiedyś się spotkamy - napisała kanadyjska piosenkarka na Facebooku, po czym – podobnie jak internauci z całego świata – udostępniła wykonanie zdolnego siedemnastolatka dalej.

Jak podaje portal Mashable, z Samuelem skontaktowali się lokalni producenci muzyczni i wyrazili chęć współpracy. Ponoć chłopak jest zaskoczony całą sytuacją i wciąż nie może uwierzyć, że jego wykonanie spotkało się z aż tak wielkim uznaniem na całym świecie.

Przypomnijmy, że piosenka „Power of Love" została napisana przez Jennifer Rush. Znalazła się na jej debiutanckiej płycie, który ukazała się w marcu 1984 roku. Od razu stała się wielkim hitem. Był to najlepiej sprzedający się singiel roku w Wielkiej Brytanii. Rush królowała na listach przebojów na całym świecie. Wielu artystów postanowiło także nagrać swoje wersje piosenki. Wśród tego grona znalazła się także Celine Dion. Piosenka znalazła się na 3. anglojęzycznym albumie piosenkarki zatytułowanym „The Colour of My Love”. Był to pierwszy przebój u Kanadyjki, który zdobył 1. miejsce na amerykańskiej liście przebojów. Na szczycie zestawienia utrzymał się aż miesiąc.

Inne wersje piosenki „Power of Love"

Redakcja ZET/SI