Scarlett Johannson otworzyła w Paryżu sklep. Nie zgadniesz, z czym

Aktorka Scarlett Joansson zaskoczyła wielu swoich fanów. Ona i jej mąż - Romain Dauriac - otworzyli w Paryżu sklepik z ulubioną amerykańską przegryzką. "To było marzenie moje i mojej rodziny od kilku lat - sprowadzić amerykański przysmak do ulubionego miasta Europy" - powiedziała.

Yummy Pop - taką nazwę nosi prawdopodobnie pierwszy w Paryżu, a z pewnością pierwszy należący do Scarlett i jej męża, sklep z... popcornem. 22 października odbyło się uroczyste otwarcie interesu, o którym Johansson marzyła od dawna. Pierwszego dnia za ladą stanęli sami właściciele i z pomocą kilku pracowników obsługiwali spory tłum klientów. Już na kilka godzin przed otwarciem przed sklepem utworzyła się długa kolejka osób zainteresowanych zakupem popcornu o różnych smakach i kolorach.

Produkty sprzedawane w sklepiku Johansson będą zmieniać się w ciągu roku. Na pierwszy rzut dostępny jest m.in. popcorn o smaku sera cheddar, z solą morską i oliwkami, a nawet... o smaku truskawkowym.

Oficjalnie popcornowym interesem kierował będzie mąż aktorki, Romain Dauriac.

"Jestem niezwykle podekscytowana otwarciem Yummy Pop, efektu pracy pełnej miłości i entuzjazmu. Mam nadzieję, że sklep stanie się symbolem dwóch najbardziej ukochanych miast świata: Paryża i Nowego Jorku" - powiedziała podczas otwarcia Johansson. Przyznała, że jeśli pomysł wypali, to pomyślą o utworzeniu kolejnych sklepików. Nie wiemy czy ma na myśli Paryż, czy też inne miasta Europy. Kto wie, może padłoby i na Warszawę?

Tak wyglądała Johansson podczas obsługiwania klientów:

Ciekawe, co wzbudzałoby w Polsce  większą uwagę - dziwne smaki popcornu czy fakt, że w sklepiku jest szansa na spotkanie z piękną Scarlett.

Więcej: