Sekrety ojca: odcinek 13. STRESZCZENIE. Kemal i Nilgun zbliżają się do siebie

13. odcinek serialu "Sekrety ojca" w TVP1 w poniedziałek o godzinie 14.00. Rodzina Nilgun nadal jest w rozpaczy - Hasret jest w rękach porywaczy. Czy Kemalowi uda się ją uratować?

"Sekrety ojca": odcinek 13. Streszczenie kolejnego epizodu serialu.

"Sekrety ojca": odcinek 13. STRESZCZENIE

Kemal czym prędzej jedzie do Adany. Tam udaje się do domu Nilgun i informuje, że zapłaci okup za Hasret. Fadl rozmawia z Kemalem i udaje, że jest zaskoczony porwaniem. Tymczasem Hasret cały czas nie wie, co się z nią stanie. Jest związana i przerażona. Kiedy porywacze rozwiązują ją i prowadzą do toalety, dziewczyna zastanawia się, jak uciec. Udaje się jej to po dłuższym czasie. Niestety, porywacze ją łapią. Nilgul zawiadamia policję.

Tymczasem w domu Ipekci Suzan przeżywa załamanie. Także Cicek czuje się opuszczona przez ojca. Nie radzi sobie z sytuacją po rozwodzie, zaczyna mieć trudności w szkole. Dokuczają jej też koleżanki. Kiedy jedną z nich oblewa napojem, zostaje wyrzucona ze szkoły. Wszystko przez zdradę ojca. Mert próbuje rozmawiać z siostrą. Cała rodzina przeżywa trudne chwile.

Fadl kontaktuje się z porywaczami, kiedy do kuchni wchodzi Kadir. Czy słyszał rozmowę wuja? Kiedy jego spisek zostanie ujawniony? Porwanie Hasret zbliża do siebie Kemala i Nilgun. Wkrótce mężczyzna jedzie z pieniędzmi do porywaczy.

Kemal i Kadir jadą na spotkanie z porywaczami. Kemal przekazuje okup i odbiera córkę. Wyjawia rodzinie, że od początku współpracował z policją. Wszyscy wracają do domu, a porywacze zostają zatrzymani.

"Sekrety ojca": odcinek 13. ZDJĘCIA

Kiedy i o której oglądać "Sekrety ojca"?

Serial "Sekrety ojca" będzie od poniedziałku do piątku o godzinie 14.00. Każdy epizod trwał będzie około 45 minut. Pierwszy odcinek w TVP 1 wyemitowany zostanie już w czwartek, drugiego marca o godzinie 14.00. Streszczenia poszczególnych odcinków znajdziecie na RadioZET.pl.

Kiedy premiery, kiedy i o której powtórki? Teraz dokładny program TV znajdziecie w serwisie RadiaZET.pl.

RadioZET.pl/SA