Sekrety ojca: odcinek 14. STRESZCZENIE. Nilgun przyjmuje oświadczyny

14. odcinek tureckiego serialu "Sekrety ojca" we wtorek 21 marca o godzinie 14.00. Po burzliwych dniach cała rodzina Nilgun wreszcie jest w komplecie. Córka uratowana z rąk porywaczy wróciła do domu. Jednak Fadl jest spięty. Kadir zaczyna coś podejrzewać.

"Sekrety ojca": odcinek 14. Streszczenie nowego epizodu. Po porwaniu Hasret wraca do domu. Cała rodzina jest szczęśliwa. Potem Kemal oświadcza się Nilgun. Co jeszcze się wydarzy?

"Sekrety ojca": odcinek 14. STRESZCZENIE

Rodzina cieszy się z powrotu Hasret. Kadir pije wraz z siostrą herbatę. Wuj Fadl zachowuje się jednak nieco nieswojo. Kiedy przejeżdża policja, jest wyraźnie poddenerwowany. Próbuje uciekać z domu. Kadir odkrywa, że wuj stał za porwaniem Hasret. Zamyka wuja w kuchni i grozi mu wałkiem. Niestety, Fadlowi udaje się uciec, jednak siostrzeniec dogania go i daje mu gorzką lekcję.

Ece przygotowuje niespodziankę dla Merta. Zaprasza na kolację. Jest pięknie ubrana, a wszędzie pełno świec i panuje romantyczna atmosfera. Dziewczyna ma nadzieję, że chłopak jej się oświadczy. Między nimi dochodzi jednak do kłótni, po której Ece oddaje Mertowi pierścionek. Ten, wściekły, wyrzuca go do morza.

Kadir zamierza oddać wuja w ręce policjantów i powiedzieć rodzinie prawdę. Jednak powstrzymuje go radosna wiadomość na temat rodziców. Nilgün przystaje na prośbę Kemala, by wraz z dziećmi przenieśli się do Stambułu.

"Sekrety ojca": odcinek 14. ZDJĘCIA

Kiedy i o której oglądać "Sekrety ojca"?

Serial "Sekrety ojca" od poniedziałku do piątku o godzinie 14.00. Każdy epizod trwa około 45 minut. Pierwszy odcinek w TVP 1 wyemitowany został w czwartek, drugiego marca o godzinie 14.00. Streszczenia poszczególnych odcinków znajdziecie na RadioZET.pl.

Kiedy premiery, kiedy i o której powtórki? Teraz dokładny program TV znajdziecie w serwisie RadiaZET.pl.

RadioZET.pl/SA

Więcej: