Sekrety ojca: odcinek 10. STRESZCZENIE: Kemal opuszczony przez rodzinę

10. odcinek serialu "Sekrety ojca" w środę 15 marca o godzinie 14.00. Kemal jest w potrzasku. Zależy mu na dzieciach, ale nie wie, jak pogodzić swoje dwa dotychczasowe życia.

"Sekrety ojca": odcinek 10. Streszczenie kolejnego epizodu. Co się wydarzy? Sytuacja Kemala jest coraz trudniejsza. Z jednej strony zależy mu na Kadirowi i Hasret, z drugiej są Cicek i Mert. Suzan postanawia się wyprowadzić razem z dziećmi i teściową. Kemal zostaje w domu sam.

"Sekrety ojca": odcinek 10. STRESZCZENIE

Żona Kemala wyprowadza się z domu razem z dziećmi. Kemal jest zdruzgotany. Do tego jeszcze Mert i Cicek stawiają mu warunek: jeśli ożeni się z Nilgün, nigdy więcej ich nie zobaczy. Kemal jest w potrzasku. Co postanowi?

Kadir i Ibo odnajdują Kerima. Były narzeczony Hasret wyjawia, że to Fadl, namówił go do rozmowy z dziennikarzami i to on jest winien prześladowaniom rodziny. Przyciśnięty do muru Fadl wyjawia Kadirowi, że matka go okłamała i wcale nie zamierza wyjść za Kemala. Chłopak naciska na matkę - stawia Nilgül ultimatum, albo wyjdzie za Kemala, albo on odejdzie. Zdesperowana Nilgül wyznaje, że w przeszłości to ona odeszła od Kemala i odrzuciła jego oświadczyny. Kiedy Kadir się o tym dowiaduje, jest zrozpaczony. Postanawia opuścić dom.

"Sekrety ojca": odcinek 10. ZDJĘCIA

Kiedy i o której oglądać "Sekrety ojca"?

Serial "Sekrety ojca" będzie od poniedziałku do piątku o godzinie 14.00. Każdy epizod trwał będzie około 45 minut. Pierwszy odcinek w TVP 1 wyemitowany zostanie już w czwartek, drugiego marca o godzinie 14.00. Streszczenia poszczególnych odcinków znajdziecie na RadioZET.pl.

Kiedy premiery, kiedy i o której powtórki? Teraz dokładny program TV znajdziecie w serwisie RadiaZET.pl.

RadioZET.pl/SA

Więcej: