Sekrety ojca: odcinek 12. STRESZCZENIE. Kemal jedzie ratować córkę

12. odcinek serialu "Sekrety ojca" w TVP1 w piątek o godzinie 14.00. Kemal i Suzan wreszcie się rozwiodą. Jednak kontakty mężczyzny z dziećmi przez cały czas będą bardzo trudne. Sytuacji nie ułatwia fakt, że wreszcie zrealizowany zostaje nikczemny plan brata Nilgun.

"Sekrety ojca": odcinek 12. Streszczenie nowego epizodu. Zbliża się dzień rozwodu Kemala i Suzan. Niestety, sprawy nie układają się łatwo. Nadal mężczyzna nie potrafi dogadać się z żoną. Na szczęście przynajmniej Kerim zwalnia go z obietnicy ożenienia się z Nilgun. Co z tego wyniknie?

"Sekrety ojca": odcinek 12. STRESZCZENIE

Po rozwodzie Kemala z Suzan mężczyzna walczy o względy dzieci. Próbuje je przekonać do tego, by znów mu zaufały. Cicek nie wie, jak ma się zachowywać w stosunku do ojca, choć jest brat jest nastawiony do niego chłodno. Także Suzan nie ułatwia kontaktów.

Kadir zmusza Fadla do sprzedaży samochodu, a za zyskane pieniądze postanawia zrobić swojej matce niespodziankę: kupuje nowe warsztaty tkackie. Nilgun jest z tego powodu bardzo radosna. Jednak robi coś jeszcze: w obecności matki dzwoni do ojca i zwalnia go z wymuszonej obietnicy. W ten sposób Kemal i Nilgün nie muszą już się pobierać.

Wkrótce Hasret udaje się do szkoły, w której musi stawić czoła przykrym komentarzom. W drodze powrotnej zostaje porwana przez mężczyzn, z którymi Fadl wcześniej się umówił. Porywacze dzwonią do rodziny Kayalar. Karid odbiera i dowiaduje się, że jego siostra jest w niebezpieczeństwie.Nilgun wpada w rozpacz a jej brat dalej udaje. Porywacze wysyłają zdjęcie zakneblowanej Hasret. Kadir postanawia zadzwonić do ojca i powiedzieć mu o żądaniach porywaczy. Kemal nie traci czasu i od razu wybiera się do Adany, co oczywiście spotyka się z docinkami Suzan.

"Sekrety ojca": odcinek 12. ZDJĘCIA

Kiedy i o której oglądać "Sekrety ojca"?

Serial "Sekrety ojca" będzie od poniedziałku do piątku o godzinie 14.00. Każdy epizod trwał będzie około 45 minut. Pierwszy odcinek w TVP 1 wyemitowany zostanie już w czwartek, drugiego marca o godzinie 14.00. Streszczenia poszczególnych odcinków znajdziecie na RadioZET.pl.

Kiedy premiery, kiedy i o której powtórki? Teraz dokładny program TV znajdziecie w serwisie RadiaZET.pl.

RadioZET.pl/SA

Więcej: