Sekrety ojca: odcinek 8. STRESZCZENIE. Mert poznaje prawdę. Jest wściekły

8. odcinek serialu "Sekrety ojca" w TVP1 w poniedziałek 13 marca o godzinie 14.00. Co się wydarzy? Mert wreszcie pozna prawdę o rodzinie ojca.

"Sekrety ojca": odcinek 8. Streszczenie kolejnego epizodu. Kadir i Mert wracają do sił po operacji. Rodzącą się między nimi dobrą relację niestety zaprzepaszcza Kerim, który ujawnia dziennikarzom wielki sekret Kemala i jego rodziny. Nilgun i jej dzieci postanawiają wrócić do Adany, jednak wcześniej pojawia się Macide...

"Sekrety ojca": odcinek 8. STRESZCZENIE

Mert poznaje prawdę. Nie może wytrzymać w domu i jedzie z Ece do willi nad morzem. Jego siostra bardzo przeżywa to, co się dzieje, ma pretensje do ojca. Chce zatrzymać Merta, do ostatniej chwili biegnąc za odjeżdżającym samochodem.

Kemal i Suzan kłócą się o dzieci. Żona szantażuje Kemala, że jeśli się z nią rozwiedzie, straci prawo do córki. Jednak on nie potrafi wybaczyć kobiecie, że pragnęła śmierci Kadira.

Po kłótni z Ece Mert postanawia jechać do Adany. Czuje się winny i uważa, że tylko w ten sposób naprawi swój błąd... Chce spotkać się z Kadirem, porozmawiać z nim. Niestety, sprawy nie idą po jego myśli.

"Sekrety ojca": odcinek 8: ZDJĘCIA

Kiedy i o której oglądać "Sekrety ojca"?

Serial "Sekrety ojca" emitowany jest od poniedziałku do piątku o godzinie 14.00. Każdy epizod trwa około 45 minut. Pierwszy odcinek w TVP 1 wyemitowany został już w czwartek 2 marca. Streszczenia poszczególnych odcinków znajdziecie na RadioZET.pl.

Kiedy premiery, kiedy i o której powtórki? Teraz dokładny program TV znajdziecie w serwisie RadiaZET.pl.