Sekrety ojca: odcinek 9. STRESZCZENIE: Kadir i Mert w areszcie

9. odcinek serialu "Sekrety ojca" w TVP1 już we wtorek 14 marca o godzinie 14.00. W poprzednim odcinku Mert poznał prawdę o podwójnym życiu, jakie prowadził jego ojciec. Zrozpaczony postanowił szybko wyjechać z domu. Czy wybaczy Kemalowi i co dalej się stanie?

"Sekrety ojca": odcinek 9. Streszczenie nowego epizodu. Kiedy Mert i Kadir opuścili szpital po udanej operacji, wydawać się mogło, że domowe życie jeszcze "wróci do normy". Niestety, Suzan zażądała rozwodu, a obydwaj chłopcy niezbyt dobrze się dogadywali. Nilgün i jej dzieci postanowili wrócić do Adany, jednak wcześniej odwiedziła ich Macide i próbowała przekupić kochankę Kemala. Oferując kobiecie pieniądze próbowała przekonać ją, by raz na zawsze zniknęła z życia rodziny. Kiedy o tym wszystkim dowiaduje się Mert, nie może się z tym pogodzić. Po kłótni z Ece postanawia jechać do Adany, by naprawić swój błąd.

"Sekrety ojca": odcinek 9. STRESZCZENIE

Nilgün i jej rodzina po powrocie do Adany nie są dobrze przyjęci przez lokalną społeczność. Ktoś demoluje pracownię Nilgün. Kobieta wpada w płacz, nie wie, co robić. Kemal i Suzan, choć nie układa się między nimi najlepiej, wydają oświadczenie w firmie, że nadal zamierzają razem pracować.

Kerim ukrywa się, a Fadl wciąż knuje z nim intrygi.

Mert spotyka się z Kadirem i próbuje się dogadać. Kadir wyciąga do niego rękę, ten jednak nie podaje swojej. Od słowa do słowa, pomiędzy młodymi wywiązuje się sprzeczka, która prowadzi do bójki. Kadir najpierw odpycha Merta, ten upada na ziemię. Jest wściekły i postanawia uderzyć Kadira. Niestety, ten drugi okazuje się silniejszy. Mert leży na ulicy kopany przez Kadira. Ostatecznie obydwaj trafiają do aresztu, gdzie pojawia się Kemal.

"Sekrety ojca": odcinek 9. ZDJĘCIA

Kiedy i o której oglądać "Sekrety ojca"?

Serial "Sekrety ojca" będzie od poniedziałku do piątku o godzinie 14.00. Każdy epizod trwał będzie około 45 minut. Pierwszy odcinek w TVP 1 wyemitowany zostanie już w czwartek, drugiego marca o godzinie 14.00. Streszczenia poszczególnych odcinków znajdziecie na RadioZET.pl.

Kiedy premiery, kiedy i o której powtórki? Teraz dokładny program TV znajdziecie w serwisie RadiaZET.pl.

Więcej: