Sennik: zdrada. Co znaczy sen o zdradzie partnera, męża, przyjaciela?

Znaczenie snu o zdradzie. Jak odczytywać symbol zdrady we śnie? Sprawdzamy sennik. Zdrada może mieć wiele różnych znaczeń. Na ogół śnimy o zdradzie w związku, jednak może to być np. zdradzenie przyjaciela czy kogoś z rodziny.

Sen o zdradzie niekoniecznie musi mieć negatywny wydźwięk. Wiele zależy od tego, kto się nam śni – kto zdradza, kto jest zdradzany. Co to znaczy, jeśli śni się nam zdrada partnera, męża, chłopaka, żony albo partnera z przyjaciółką? Jakie jest znaczenie snu o zdradzie, której we śnie dopuszczamy się my sami?

Ogólne znaczenie snu o zdradzie, której dopuszcza się osoba śniąca, nie jest pozytywne. Zdrada w tym śnie oznacza kłopoty. Może też wskazywać na kłopoty i cierpienie, które dzieją się lub nadchodzą. Może to być też symbol życiowego rozczarowania. Jeśli we śnie planujemy zdradę, wówczas może to oznaczać, że nieprzyjaciele będą próbowali pozbawić śniącego majątku.

Sennik - zdrada przez śniącego

Kiedy we śnie to śniący zdradza, jest to ogólnie niekorzystny obraz. Jednak – wbrew pozorom – może mieć też wydźwięk pozytywny. Jeśli np. zdradzamy z kimś obcym, może to znaczyć, że niebawem na naszej drodze pojawi się ktoś, kto całkowicie odmieni nasze życie.

Zostałem zdradzony we śnie

Jeśli jednak śni się nam, że to my jesteśmy zdradzenia, wówczas może to być zapowiedź przezwyciężenia jakichś trudności. Kłopoty, które pojawiają się na naszej drodze, już niebawem zostaną przezwyciężone – i to właściwie bez naszego udziału. To dobry znak.

Więcej: