Nowy i zabawny serial „Bez zobowiązań” w HBO [WIDEO]

8 czerwca w HBO GO pojawił się nominowany do Złotego Globu serial „Bez zobowiązań”, który jest autorstwem wielokrotnie nagradzanego Jasona Reitmana. Zobacz zwiastun nowej produkcji.

Produkcja w przezabawny i bezpretensjonalny sposób opowiada o współczesnych związkach oraz nietypowych relacjach rodzinnych.  

W rolach głównych występuję Michaela Watkins, Tommy Dewey oraz Tara Lynne Barr. Serial zaliczył światową premierę podczas międzynarodowego festiwalu filmowego w Toronto i został tam bardzo dobrze przyjęty przez dziennikarzy, a zwłaszcza widzów.

„Hollywood Reporter” uznał serial za śmieszny, genialnie zrealizowany i bardzo przyjemny w oglądaniu. Portal dodaje jeszcze, że łatwo jest się wkręcić w „Bez zobowiązań”. Serial sprawia, że po obejrzeniu odcinka, natychmiast chce się zobaczyć drugi.

Główną bohaterką produkcji jest Valerie, czyli świeżo upieczona rozwódka, która z zawodu jest psychoterapeutką. Wraz ze swoją 16-letnią córką Laurą wprowadza się do domu młodszego brata Alexa – kawalera i twórcy portalu randkowego Snooger. To dzięki jego namowie rozwódka zaczyna na nowo spotykać się z mężczyznami. Początki jej przygody nie są łatwe, ale brat wraz z siostrą wspierają się, jak tylko mogą. Wymieniają się przeróżnymi poradami dotyczącym trudnej sztuki randkowania oraz wspólnie opracowują strategie działania.

Radio ZET/TP

Więcej: