Wataha - 2. sezon jesienią z nowymi bohaterami. Co już wiemy?

O tym, że serial HBO "Wataha" doczeka się kontynuacji, wiadomo było już od wielu miesięcy. W październiku 2016 roku rozpoczęły się zdjęcia do 2. sezonu i właśnie ogłoszono, kiedy produkcja znów pojawi się w TV.

Zdjęcia do drugiego sezonu "Watahy" niedawno zostały zakończone. Wiadomo już, że serial powróci na ekrany telewizorów jesienią. W kolejnym sezonie tej obyczajowo-sensacyjnej opowieści akcja rozpoczynać się będzie cztery lata po wydarzeniach pierwszego sezonu. "Chcieliśmy zachować autentyczny upływ czasu" - powiedział Bogumił Lipski, producent i odpowiedzialny także za prace scenariuszowe.

Drugi sezon "Watahy" opowiadać będzie o konfrontacji z bolesna przeszłością i próbą uwolnienia się od tego, co było. Głównym bohaterem serialu jest grany przez Leszka Lichotę kapitan Wiktor Rebrow, ale pojawią się też nowe postacie. Wiadomo, że w 2. sezonie wystąpią. m.in. Helena Norowicz, Grzegorz Damięcki, Andrzej Konopka, Piotr Żurawski, Weronika Humaj i aktorka z Ukrainy - Anna Donczenko.

Na kontynuację "Watahy" fani tego serialu czekali dosyć długo. Pierwszy sezon emitowany był jesienią 2014 roku i cieszył się ogromnym zainteresowaniem widzów. Drugi sezon, podobnie jak pierwszy, liczyć będzie 6. odcinków. Czy kontynuacja zyska równie wysoką popularność?

RadioZET.pl/SA

Więcej: