Królowa jednej nocy: obsada, streszczenie, emisja w TV

Królowa jednej nocy - obsada i streszczenie. O której i kiedy oglądać serial Królowa jednej nocy w TVP1? Szczegóły nowej produkcji, która zastąpi Sułtankę Kosem.

"Królowa jednej nocy" - serial emitowany po zakończeniu pierwszej serii produkcji "Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kosem" będzie miał premierę w polskiej telewizji już 29 września o godzinie 18.35, czyli o zwykłej porze, o której oglądać mogliśmy przygody Kosem. Jaka jest obsada "Królowej jednej nocy"? O której powtórki? Oto najważniejsze informacje o serialu "Królowa jednej nocy".

"Królowa jednej nocy" - obsada

Jak wiadomo, główną rolę w serialu otrzymała Meryem Uzerli, czyli aktorka znana z roli Hurrem we "Wspaniałym stuleciu". Tym razem Uzerli zagrapiękną Selin, w której Kartal, grany przez Murata Yıldırıma, zakochuje się od pierwszego wejrzenia. Oprócz tego w serialu wystąpią m.in. Uğur Polat jako Aziz, Funda Eryiğit jako Esra, Deniz Celiloğlu jako Emre, Seda Akman – Hüma, Burak Deniz jako Mert czy Selim Bayraktar  w roli Hakan.

Królowa jednej nocy: odcinek 28. STRESZCZENIE. Tak wiele nie działo się w żadnym odcinku!

"Królowa jednej nocy" - streszczenie serialu

Produkcja, która zastąpi "Sułtankę Kosem" rozpoczyna się we współczesnej Francji. Jeden z bohaterów, Kartal, adoptowany syn bogatego tureckiego biznesmena ze Stambułu - Aziza - wyjeżdża w służbową podróż do Francji. Spotyka tam na swojej drodze piękną kobietę. Jest nią Selin, Francuzka o tureckich korzeniach. Kartal nie może oderwać od niej oczu i od razu się zakochuje. Między bohaterami wywiązuje się krótki, ale płomienny romans, który jednak nie może trwać dłużej. Kartal ma w Stambule rodzinę. Po wspólnie spędzonym wieczorze mężczyzna wraca do Turcji. Pewnego dnia Selin postanawia zrobić mu niespodziankę, jednak on nie jest z tego zadowolony. Ich drogi rozchodzą się. Mija kilka lat. bohaterka jedzie w odwiedziny do bliskich, tam poznaje Aziza - znajduje do leżącego na skałach. Po tej pomocy Aziz jest jej wdzięczny. Zaprasza ją do siebie. Spotkanie z rodziną mężczyzny będzie dla niej szokiem. Tak przedstawia się fabuła kilku pierwszych odcinków.

Królowa jednej nocy: odcinek 28 z 9.11. Streszczenie. Esra atakuje Selin!

O której oglądać Meryem Uzerli w "Królowej jednej nocy"?

Emisja serialu na TVP1 zaplanowana jest dokładnie tak, jak poprzedniej produkcji. Premierowe odcinku oglądać można od poniedziałku do piątku o 18.35. Powtórki emitowane będą kolejnego dnia o 10.55. W oryginalnej wersji jest 15 epizodów, które w Jedynce podzielone będą na krótsze części.

Będziecie oglądać "Królową jednej nocy"?

Więcej: