Nowe seriale w sierpniu. Co warto zobaczyć?

Czasy, kiedy latem mogliśmy oglądać co najwyżej powtórki naszych ulubionych produkcji, już dawno minęły. Oto najnowsze serialowe propozycje, idealne na długie sierpniowe wieczory spędzone przed telewizorem.

The Get Down" (premiera: 12 sierpnia na Netflix)

Akcja serialu osadzona jest na Bronksie, w Nowym Jorku pod koniec lat 70. zeszłego stulecia. Dookoła rozbrzmiewa coraz więcej alternatywnej muzyki, ale na ulicach rządzi przemoc. Głównym bohaterem produkcji jest nastolatek o artystycznej duszy Ezekiel (Justice Smith). Coś dla fanów hip hopu i tych, którzy zawsze marzyli o karierze muzyka ulicznego.

Wirus" (premiera: 28 sierpnia na FX), 3 sezon

Historia doktora Ephraima Goodweathera, który wraz ze swoją ekipą badawczą zmaga się z groźnym wirusem zmieniającym ludzi w wampiry. Prawdziwa gratka dla tych, którzy lubią się bać.

You're the Worst" (premiera: 31 sierpnia na FXX), 3 sezon

Serial opowiada o historii miłości Gretchen i Jimmy'ego. Oboje starają się ocalić związek, chociaż nic nie wskazuje na to, by byli dla siebie stworzeni. Jeśli sami borykacie się z kompleksami, będziecie zachwyceni!

Spóźnialscy mogą liczyć na kilka innych propozycji. 11 lipca na HBO zadebiutował zupełnie nowy serial – „Długa noc". Od 18 lipca widzowie tej stacji mogą oglądać także drugi sezon „Graczy" oraz nową produkcję stacji „Wicedyrektorzy". 

Radio ZET/SI