Aktorzy „Gry o Tron” w Polsce. Przyjadą na festiwal Serialis 2016

Gratka dla fanów „Gry o Tron”! W dniach 26-28 sierpnia w Katowicach odbywać siębędzie Międzynarodowy Festiwal Seriali, którego gwiazdami będą aktorzy sagi z Westeros.

Gra o Tron” z każdym sezonem budzi coraz większą ciekawość. Także w Polsce ma tysiące wiernych fanów, którzy oczekują kolejnego sezonu. Choć na nowe odcinki przyjdzie nam jeszcze długo poczekać, to jednak fani produkcji już wkrótce będą mieli okazję zobaczyć niektórych bohaterów sagi – i to na żywo! Na Międzynarodowy Festiwal Seriali w Katowicach, Serialis 2016, przyjadą serialowi „Góra”, czyli Gregore Clegane, oraz Edd Cierpiętnik.

Serialis 2016: program wydarzenia

Co się będzie działo podczas pierwszego Międzynarodowego Festiwalu Seriali? Organizatorzy przygotowali szereg ciekawych warsztatów (np. charakteryzacji), prelekcji oraz pokazów kultowych seriali. Odbędą się także spotkania fanklubów. 26.08. odbędzie się zlot fanów „Gry o Tron” z udziałem wspomnianych aktorów - Bena Cromptona, serialowego Edda Cierpiętnika, i Hafþóra Júlíusa Björnssona, czyli „Góry”. Następnego dnia spotkają się wielbiciele serialu „Doctor Who”.

Dużym zainteresowaniem fanów seriali cieszyć się będą z pewnością pokazy nowych, dobrze zapowiadających się seriali. Będą to produkcje BBC: thriller „One of us” oraz „The Living and the Dead” dla miłośników zjawisk paranormalnych.

Na 1. Międzynarodowym Festiwalu Seriali w Katowicach nie zabraknie oczywiście także czegoś dla wielbicieli polskich produkcji. Będzie m.in. przedpremierowy pokaz trzech odcinków kreskówki „Blok Ekipa”, a także pokazy seriali „Oficer” z Borysem Szycem i „Glina” Władysława Pasikowskiego.

Więcej: