Shannen Doherty po pierwszym dniu radioterapii: to mnie przeraża

Shannen Doherty rozpoczyna radioterapię. Aktorka po pierwszym dniu kuracji zamieściła w sieci poruszające zdjęcie i wyznała, że radioterapia ją przeraża.

Aktorka Shannen Doherty zmaga się z rakiem od połowy 2015 roku. Wtedy to lekarz zdiagnozował raka piersi. Od tego czasu kobieta przeszła już mastektomię i chemioterapię. Teraz przyszedł czas na kolejny etap leczenia. Jest nim radioterapia. Doherty już wcześniej informowała o tym, w jaki sposób przebiegać będzie kuracja. Teraz poinformowała, że radioterapia właśnie się rozpoczęła. W poniedziałek 28.11. Shannen zamieściła na Instagramie poruszające zdjęcie z pierwszego dnia naświetlań. Widać, że obawia się tej formy leczenia - o czym postanowiła swoim fanom napisać.

"Pierwszy dzień terapii naświetleń. Wyglądam, jakbym chciała uciec i tak dokładnie się czuję. Radioterapia mnie przeraża. Promieniowanie, którego nie mam możliwości zobaczyć, zobaczyć leczenia, maszyna obracająca się wokół ciebie - to mnie przeraża. Jestem pewna, że do tego przywyknę, ale póki co... Nienawidzę tego. #radioterapia #radiationmondaysucks #stillfightinglikeagirl" - napisała pod zdjęciem.

Pod zdjęciem pojawiły się setki komentarzy od osób, które wspierają aktorkę w trudnych chwilach. "Modlimy się za ciebie", "Walcz dalej", "Bądź silna". Również trzymamy kciuki za powrót Shannen do pełni sił.

Więcej: